baleset

Vonatok szakítottak szét egy autót Komárom és Almásfüzitő között

2024.11.26.

Két tehervonat is nekiütközött egy vasúti átjáróban veszteglő autónak hétfőn - tájékoztatta az MTI-t a katasztrófavédelem.

Az autó az 1-es főút 80-as kilométerénél hajtott be a vasúti átjáróba, azonban a síneken ragadt, ezért utasai elhagyták. A két vágányon nagyjából egy időben érkező tehervonatok gyakorlatilag kettészakították az autót. A roncsok szétszóródtak.

Újra járnak a vonatok kedden hajnali 5 óra óta mindkét vágányon Komárom és Almásfüzitő között. A közlemény szerint a győri fővonalon fokozatosan áll helyre a menetrend szerinti vonatközlekedés, pótlóbuszra már nem kell átszállni.

Korábban azt közölték, hogy egy autó az 1-es főút 80-as kilométerénél hajtott be a vasúti átjáróba, azonban a síneken ragadt, ezért utasai elhagyták.

A vasúttársaság tájékoztatása szerint egy ideig mindkét sínpáron szünetelt a közlekedés.

További autós tartalmakért kövess minket Facebookon is!

Forrás: 
MTI

 

Az oldal fő támogatója