Dupla győzelemmel zárta a Supermoto-világbajnokság futamainak keretén belül zajló SM junior Európa-bajnokság olaszországi versenyhétvégéjét Bereczki Dávid, aki ezzel növelte az előnyét az összetett élén, és szeptember elején Visontán akár be is biztosíthatja végső sikerét.
A hazai közönség előtt szereplő Bereczki Dávid nyerte az SM Junior kategória versenyét a Supermoto-világbajnokság magyarországi állomásának vasárnapi zárónapján a visontai Black Star Speedwayen, ahol az S1GP géposztályban a címvédő és négyszeres vb-győztes Marc-Reiner Schmidt diadalmaskodott....