demonstráció

BKK: forgalmi változások a szombati tüntetés miatt

2018.04.14.

Szombat délután és kora este demonstráció miatt útlezárásokra kell számítani Budapest belvárosában, emiatt számos járat közlekedése változik. A korlátozások érintik az M3-as pótlóbuszt és a 2-es villamost, de időszakosan akár az M1-es és az M2-es metró egyes állomásait is lezárhatják - írja az MTI.

A Budapesti Közlekedési Központ (BKK) pénteki, az MTI-hez eljuttatott közleménye szerint szombaton várhatóan 16 órától 18 óráig demonstráció miatt le lesz zárva a forgalom elől az Andrássy út az Oktogon és a Bajcsy-Zsilinszky út között, várhatóan 17.45-től 18.45-ig a Bajcsy-Zsilinszky út és az Alkotmány utca, az esti órákban pedig a Kossuth Lajos tér forgalmát is korlátozzák.

A forgalomkorlátozások érintik a 2-es villamos, az M3-as pótlóbusz, a 9-es, a 15-ös, a 105-ös, a 115-ös busz, valamint a 70-es, a 72-es, a 73-as és a 78-as trolibusz közlekedését. A járatok rövidített vagy az eredetitől jelentősen eltérő útvonalon közlekednek.

Biztonsági okokból időszakosan lezárhatják az utasforgalom elől az M1-es metró Oktogon, Opera és Bajcsy-Zsilinszky út, valamint az M2-es metró Kossuth Lajos tér állomását - olvasható a közleményben.

A BKK azt kéri, hogy aki a rendezvény idején a belvárosban utazik, tájékozódjon az aktuális közlekedési helyzetről a társaság Facebook-oldalán, valamint a BKK Info weboldalon vagy mobilalkalmazásban - írja az MTI.

 

Az oldal fő támogatója

 

2026.03.12
Szöveges és térképes figyelmeztető előrejelzést adott ki Magyarország területére 2026. 03. 12.....
2026.03.11
Áradnak a vélemények az új KRESZ módosításról, hiszen sok olyan változás léphet életbe, ami markáns....
2026.03.11
A legendás öthengeres motor 50 éves jubileumát ünnepli az Audi Sport, aminek tiszteletére egy....
2026.03.11
Douglas Arrighi Pereira lett az Automobili Lamborghini humánerőforrás-vezetője – írja honlapján a....
2026.03.11
Jelentkezett a rendőrségen az a 62 éves férfi, akit a hatóságok kapcsolatba hoztak a kedden....
2026.03.11
A Datahouse adatai szerint januárban és februárban 12 ezer 568 új személygépkocsit és....
2026.03.11
Második egymást követő évben a Toyota lett a legjobb autómárka a YouGov Best Brand Rankingben, és....
2026.03.11
Az Audi Hungaria újabb jelentős mérföldkőhöz érkezett: a győri gyárban legyártották a 10....
2026.03.11
Az ország minden műszaki egyeteméről, sőt határon túlról is várják a jelentkezőket a győri....
2026.03.11
Gyorshajtáson értek egy motorost a rendőrök Bős és Csiliznyárad (Dunaszerdahelyi járás) között írja....