sebességellenőrzés

5 perc különbséggel kétszer is bemérték ugyanazt a gépkocsit

2025.04.15.

Az egyenruhások 5 perc különbséggel kétszer is bemérték ugyanazt a gépkocsit Karancslapujtő belterületén - írja a police.hu.

Fotó: police.hu

A Salgótarjáni Rendőrkapitányság egyenruhásai sebesség- és forgalom-ellenőrzést végeztek Karancslapujtőn április 13-án. Öt perc alatt kétszer is bemérték ugyanazt a személyautót, mivel a sofőrje oda- és visszafelé is túllépte a megengedett 50 km/h sebességet. A gépjárművezető a lakott területen belüli útszakaszon először 76 km/h-val, majd az ellenkező irányból 68 km/h sebességgel haladt. A jogsértések miatt a sofőr összesen 120 ezer forint közigazgatási bírságra és nyolc közúti közlekedési előéleti pontra számíthat.

Ugyanezen a napon a 21-es főúton „alacsonyan repült” az az autós, aki a megengedett 110 km/h helyett 194 km/h-val hajtott, így ezért a manőverért 210 ezer forint közigazgatási bírságra és hat közúti közlekedési előéleti pontra számíthat.

 

 

Az oldal fő támogatója

 

2025.04.25
Holtszezonban miről is beszélgetnének az autóversenyek képes krónikásai? ..
2025.04.25
Az AutoWallis éves rendes közgyűlésén a részvényesek elfogadták a társaság 2024. évi éves....
2025.04.25
Audi helyett, dobpergés, dramaturgiai szünet, nagybetűs AUDI néven debütál az ingolstadtiak kínai....
2025.04.25
Zala vámegyében 50 helyett 169 és 124 km/h-s sebességgel közlekedtek! - írja a police.hu.     ..
2025.04.25
Nem szegték a kínai autógyártók exportkedvét az európai uniós vámtarifák: lendületesen nő az öreg....
2025.04.25
Az OMODA az elektromobilitás és a fenntartható közlekedés iránti elhivatottságát egy különleges....
2025.04.25
Az Audi elérkezett egy mérföldkőhöz, és továbbra is ösztönzi a körforgásos gazdaság előbbre vitelét....
2025.04.25
A Széchenyi István Egyetem közel harminc hallgatója vett részt azon a nemzetközi rövid képzési....
2025.04.25
A jó idő beköszöntével a motoros szezon is kezdetét veszi, a hosszú téli pihenő után pedig....
2025.04.25
Az EZ-60-ra keresztelt autó a kínai piacon mutatkozik be, viszont más kontinenseken is debütálni....