halálos gyalogosgázolás

Abszurd szituáció okozott halált ma délelőtt

2021.01.17.

Gyalogost sodort el a hátramenetet végző gépjármű - írja a police.hu.

Halálos kimenetelű közúti közlekedési baleset történt Mosonmagyaróváron, a Flesch Károly utcában ma reggel 9 óra 19 perckor.

A rendelkezésre álló adatok szerint egy 46 éves helybéli férfi – egy parkolóhelyre történő beállás során – hátramenet közben személygépkocsijával elsodorta az út szélén közlekedő gyalogost, aki a baleset következtében olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a helyszínen életét vesztette.

A járművezetővel szemben alkalmazott alkoholteszter pozitív értéket mutatott, ezért őt a rendőrök további mintavételre előállították.

További autós tartalmakért kövess minket Facebookon is!

 

Az oldal fő támogatója

 

2026.04.23
Több mint száz veterán jármű, rendőrségi helikopter és motorcsónak, Kádár János utolsó Mercedese,....
2026.04.23
Tilos lesz elektromos rollerrel közlekedni Kaposvár sétálóövezetében, ha a város közgyűlése április....
2026.04.22
Hogyan lehet hatásos megoldást találni a rendszeresen bekövetkező városi versenyzős balesetek....
2026.04.22
A Budapesti Közművek munkatársai szerda éjszaka a Váralagutat, csütörtökön éjjel a Lánchidat és a....
2026.04.22
A Volvo Trucks új szintre emeli az elektromos nehézgépjárművek világát: a gyártó bemutatta legújabb....
2026.04.22
Magyarország, Horvátország és Szlovénia után Romániában is az AutoWallis nyerte el az Xpeng....
2026.04.22
Karakteres, takarékos és a prémium autókat megszégyenítő minőségű kupé SUV lett a Renault vadászgép....
2026.04.22
Megérkeztek Ukrajnába a Barátság vezetéken az újraindulás utáni első kőolajszállítmányok - közölte....
2026.04.22
Megérkezett Magyarországra a fontos jellemzőiben megújult Lexus RZ. Az eleve előremutató elektromos....
2026.04.22
Az Autós Nagykoalíció (ANK) és a 2025/2026-os tanévben is meghirdette az autószerelő, autószerelő....