kijárási tilalom

Bizarr balesetek történtek a ma éjszakai kijárási tilalom alatt

2020.12.10.

Két olyan különleges baleset is történt a ma éjszakai kijárási tilalom ideje alatt, amelyekhez a tűzoltóknak is risztották - írja a BM Katasztrófavédelmi Főigazgatóságának honlapja.  

Az első balesethez tegnap este 21.32-kor riasztották a tűzoltókat. Tetejére borult egy személyautó a 61-es főúton, Nagybajom közelében. A böhönyei önkormányzati tűzoltók áramtalanítják a járművet, majd kihúzzák az árokból. A műszaki mentési munkálatok ideje alatt a helyszínen félpályán halad a forgalom.

A másik balesethez szinte percre pontosan egy órával később érkezett a riasztás. Teljes terjedelmében égett egy személyautó Sződ közelében. A tűzesethez a váci hivatásos tűzoltók vonultak ki. Az egység egy vízsugárral eloltotta a lángokat.

További autós tartalmakért kövess minket Facebookon is!

 

Az oldal fő támogatója

 

2026.04.20
Nem ártottak a levegőnek, de hamar felszállt a rózsaszín köd egy fontos logisztikai területen. ..
2026.04.20
– A Hyundai Motor a 2026. évi milánói dizájnhét keretében, a Torneria Tortona rendezvényhelyszínen....
2026.04.20
Az osztrák Vagabunddal közösen alkották meg a guruló fesztivált, amivel valószínűleg egy terepes....
2026.04.20
Üzemanyag-ellátási zavarokra figyelmeztetett a Független Benzinkutak Szövetsége (FBSZ) hétfőn. A....
2026.04.20
 A Volkswagen magángépes flottája hat repülőgépből áll. A Baloldali Párt a bejelentett leépítések....
2026.04.20
Az év első három hónapjában 244.473 használt személyautó cserélt gazdát Magyarországon, amely 9.506....
2026.04.20
A Széchenyi István Egyetem és az Audi Hungaria szakmai együttműködésének kiemelkedő eleme az Audi....
2026.04.20
A Pirelli olasz gumiabroncsgyártó elindítja egy úgynevezett "kárenyhítő terv" végrehajtását a közel....
2026.04.20
A Toyota egyedi koncepcióautókat is bemutatott az új FJ-ből a Bangkoki Autószalonon. ..
2026.04.20
Korunk legizgalmasabb villanyautója lett az új Mercedes-Benz CLA, ami minőségben, technológiában és....