BMW

A BMW mellett voksoltak a legtöbben

2016.12.23.

Tizenöt BMW 1-es típusú gépkocsi sorakozott fel csütörtök délután a Wallis Motor Pest Hungária körúti szalonjának udvarán, hogy egy flottaátadás keretein belül újdonsült tulajdonosaikhoz kerülhessenek. Az EY menedzserprogramjában résztvevő munkatársak három autómárka közül választhatták ki autóikat, közülük tizenöten a BMW mellett tették le voksukat.

Az EY magyarországi menedzserprogramjában részt vevő munkatársak három autómárka közül választhatták ki jövőbeli, új autóikat. A márkák közül a legtöbben a BMW mellett tették le voksukat, őket a Wallis Motor Pest Hungária körúti szalonjában várták, hogy átvegyék a kiválasztott autóikat. 

„Nagy örömünkre szolgál, hogy egy ilyen múlttal és szolgáltatási színvonallal rendelkező vállalat a BMW-t választotta partneréül. Bízunk abban, hogy ez egy hosszú és eredményes együttműködés lesz a két márka között és az új autótulajdonosok nem fognak csalódni az általuk kiválasztott autókban.” – mondta el Antal Péter, a Wallis Motor Pest ügyvezető igazgatója, aki azt is hozzátette, nem mindennapi megtiszteltetés ez számukra.

 

Az oldal fő támogatója

 

2026.07.09
Vendég: Rusznák András igazságügyi járműszakértő a GOR-CAR-tól. ..
2026.07.09
Lendületbe jött a Peugeot, és ezúttal nem egyszerű modell vagy hajtásláncfrissítés érkezik. A....
2026.07.09
Ráadásul elsőre nem is rossz köridővel. ..
2026.07.09
A Porsche német sportautó-gyártó 122 306 járművet értékesített az ide első hat hónapban, 16....
2026.07.09
Több komoly baleset is volt az utóbbi időben, ami kijelölt gyalogátkelőhelyen történt. Ez megint....
2026.07.09
A Geely tovább bővíti magyarországi modellpalettáját: a márka bejelentette, hogy 2026....
2026.07.09
Évente több száz közúti haláleset következik be, amikor a teherautók és pótkocsik lassítanak vagy....
2026.07.09
A magyar léginavigációs szolgáltató adatai szerint 2026 első hat hónapjában összesen 452 414....
2026.07.09
Miután az ICDP ügyvezetője elhagyta a brüsszeli autóipari konferenciát, a vonat egy bezárt autógyár....
2026.07.09
A motorsport mindig is a technológiai innováció egyik legfontosabb tesztlaboratóriuma volt. Az itt....