baleset

Ez a cserbenhagyás mindennek a legalja

2016.10.20.

Előállítottak az ózdi rendőrök egy sofőrt, aki ittasan vezette az iskolabuszt, amellyel árokba hajtott, majd elhagyta a helyszínt - tájékoztatta a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense csütörtökön az MTI-t.

Szabó Csilla közölte: a Borsodbóta és Királd között délután közlekedő autóbuszt, amelyben huszonöt gyerek utazott, egy hatvankét éves férfi vezette. A jármű - még ismeretlen okból - letért az úttestről, és árokba hajtott.

A balesetben négy gyerek könnyebben megsérült.

A sofőr úgy hagyta el a helyszínt, hogy nem győződött meg róla, valaki segítségnyújtásra szorul-e. A férfit a rendőrök elfogták, megszondáztatták, és a műszer pozitív értéket mutatott nála.

A rendőrség segítségnyújtás elmulasztásának gyanúja miatt indított büntetőeljárást.

MTI

 

Az oldal fő támogatója

 

2026.04.29
Nem fogja hagyni az FIA, hogy a Forma–1 csapatai előnyszerzésre játsszák ki a rajtok....
2026.04.28
Az ausztrál kamionok nem a formájukkal, hanem a 3-7 pótkocsiból álló szerelvényekkel keltenek....
2026.04.28
A kompakt elektromos SUV és Sportback nevű kupé testvére jobb minőségű belső térrel, gyorsabb....
2026.04.28
Még a legelhivatottabb Ferrari-rajongókat is meglepte, hogy mennyit kóstál a márka első elektromos....
2026.04.28
Itt debütált a hosszú tengelytávú iX3 és i3, valamint a frissített 7-es sorozat is. ..
2026.04.28
A Chery csoporthoz tartozó AiMoga vállalat megkezdte humanoid robotjának online értékesítését. ..
2026.04.28
Egyszerre közel 11 ezer járművet képes befogadni a fedélzetére. ..
2026.04.28
Kína és az Európai Unió az év elején született ármegállapodás révén „puha landolást” ért el az....
2026.04.28
A sorozatgyártásban kínált első BMW-féle MINI modell 2001. április 26-án gurult le az oxfordi üzem....
2026.04.28
A világ legnagyobb gyártója 10,48 millió autót értékesített világszerte a március végével záródott....