torlódás

Felújítják a 4-es utat Szolnoknál, hétfőtől torlódások várhatók

2018.06.01.

- Elkezdik hétfőn a 4-es főút Szolnokot elkerülő szakaszának burkolat- és hídfelújítási munkálatai, a környéken jelentős torlódásokra kell számítani - tájékoztatta a Magyar Közút Nonprofit Zrt. Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Igazgatósága pénteken az MTI-t.

A közlemény szerint a július 15-ig tartó első ütemben a Tószegi úti csomópont és a Szent István Tisza-híd Debrecen felőli oldal közötti dolgoznak. A másfél kilométeres útszakaszon az aszfalt kopóréteg és az aszfalt kötőréteg cseréjére, valamint a híd aszfaltburkolatának és dilatációs szerkezetének felújítására kerül sor. A munkavégzés idején szakaszosan félpályás lezárás lesz, hétköznap 8 és 16 óra között.

A tájékoztatás szerint 4-es főúton a forgalom kismértékű zavarása is komoly fennakadásokat okozhat, ezért a tranzitforgalom részére alternatív útvonalakat - M3-M35-42, illetve M5-44-47-42, M5-M43 - javasolnak. A kivitelezés érinti a 4-es és a 402-es út csomópontját is, a fel- és lehajtókat a burkolatmarás és aszfaltozás idején lezárják, a forgalmat a 32-es, 402-es számú főutak Szolnok bevezető szakaszára terelik.

 

Az oldal fő támogatója

 

2026.08.06
Az év első hét hónapjában 49 897 új személygépkocsit értékesítettek Horvátországban, 2444-gyel, 5,2....
2026.08.06
Több száz robot gondoskodik a létesítményeken belüli anyagmozgatásról a Toyota japán üzemeiben. ..
2026.08.06
 Ezt gondolják valójában a bécsi autósok – írja a heute.at. ..
2026.08.06
Újabb közlekedési konfliktus végződött fenyegetőzéssel, ezúttal Keszthelyen fogyott el egy autós....
2026.08.06
Minden pocikáján érződik, hogy a Sealion 5-öst nem az európai piacra szánták eredetileg. De számít....
2026.08.06
Megosztotta a Geely „a világ legnépszerűbb kisautójaként” emlegetett, a Magyarországon a Sziget....
2026.08.06
A Baross Gábor Vasútfejlesztési Terv keretében lecserélik az ötvenéves HÉV-kocsikat, még az idén....
2026.08.06
Van egy kategória, amelyben 8-12 százalékkal csökkentek az árak egy friss jelentés szerint. ..
2026.08.06
Le Mans győztes olasz rokon nyerte az Év Márkája és az Év Szuperautója díjat. ..
2026.08.06
Az Európai Unió által a kínai elektromos autókra kivetett védővámok nem tudták megállítani a kínai....