Budapest

Forgalomkorlátozás várható a budai alsó rakparton

2016.02.01.

- Forgalomkorlátozásra kell számítani a budai alsó rakpart Bertalan Lajos utcai felhajtónál február 3. és 8. között - közölte a Budapesti Közlekedési Központ (BKK) az MTI-vel.

A közlemény szerint szerdától hétfőig a budai alsó rakpartról a Bertalan Lajos utcai felhajtón csak egy sávon lehet majd közlekedni a Műegyetem rakpart irányába, mert a partfalat árvízvédelmi okokból javítják.


Ugyanebben az időszakban minden nap este 9 és reggel 5 óra között a rakpart Bertalan Lajos utca és Egry József utca közötti szakaszán egy sávot lezárnak, és jelzőőrös irányítás mellett, váltakozó irányban haladhat a forgalom.

A munkálatok miatt éjszakánként a Műegyetem rakpart-Egry József utcai csomópontban sárga villogó üzemmódban működik majd a forgalomirányító lámpa.

 

Az oldal fő támogatója

 

2026.08.09
Igazi Gentleman Driver, mert a baszk Hispano Suiza-nál nem multi méretű képernyők dominálnak, az....
2026.08.09
Meghalt egy 65 éves nő abban a balesetben, amely a 12-es úton, Vác és Verőce között történt....
2026.08.09
Itt vannak az első autók, levegő nélküli gumiabronccsal.   ..
2026.08.09
Heti rajzunk készítője Kelemen István, karikatúrájának címe: Autó grill funkcióval. ..
2026.08.09
Dübörög a nyári szezon, sokan indulnak akár jócskán ezer kilométeres távolságban lévő nyaralási....
2026.08.09
Az eredeti MINI JCW tartozékok még sportosabb és minden korábbinál egyedibb köntösbe öltöztetik az....
2026.08.09
Sűrített járatokkal készül a Budapesti Közlekedési Központ (BKK) a Sziget Fesztiválra - közölte a....
2026.08.09
Letért az úttestről és árokba borult egy személykocsi az M1-es autópálya országhatár felé vezető....
2026.08.09
A száguldozás és a védőfelszerelés hiánya mellett az elektromos rollerek kialakítása is fontos....
2026.08.09
A Ford Explorer közismerten az egyik első olyan SUV volt, amely inkább a család kényelmes,....