frontális ütközés

Frontálisan jött a halál az éjjel

2024.11.17.

Német rendszámú autót vezető magyar állampolgár volt a halálos áldozata annak a szombat esti balesetnek, amely Rezi közelében történt - pontosította a Zala Vármegyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az előző napi információkat vasárnap az MTI-nek.

Sznopek Veronika közölte, a német rendszámú autóban ülő magyar férfi Zalaszántó felé tartott a 7327-es úton. Egyelőre tisztázatlan okból a járművel áttért a menetirány szerinti bal oldalra, ahol frontálisan ütközött egy másik személyautóval. A német gépkocsit vezető 46 éves magyar férfi olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a helyszínen meghalt. A másik autót vezető 20 éves férfi könnyebben sérült meg.

A Zala Vármegyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság a honlapján arról adott tájékoztatást, hogy az ütközés miatt az egyik jármű vezetője beszorult az összeroncsolódott autójába, őt a keszthelyi hivatásos tűzoltók feszítővágóval emelték ki a járműből.

További autós tartalmakért kövess minket Facebookon is!

 

Az oldal fő támogatója

 

2026.04.20
Az év első három hónapjában 244.473 használt személyautó cserélt gazdát Magyarországon, amely 9.506....
2026.04.20
A Széchenyi István Egyetem és az Audi Hungaria szakmai együttműködésének kiemelkedő eleme az Audi....
2026.04.20
A Pirelli olasz gumiabroncsgyártó elindítja egy úgynevezett "kárenyhítő terv" végrehajtását a közel....
2026.04.20
A Toyota egyedi koncepcióautókat is bemutatott az új FJ-ből a Bangkoki Autószalonon. ..
2026.04.20
Korunk legizgalmasabb villanyautója lett az új Mercedes-Benz CLA, ami minőségben, technológiában és....
2026.04.20
A Budapest - Tatabánya szakaszon zajló bővítéssel párhuzamosan Komárom térségében is folyik már a....
2026.04.20
Az új Laufenn S Fit 2 a ŠKODA legnagyobb darabszámban értékesített modelljének, az új Octaviának....
2026.04.20
A győri Széchenyi István Egyetem Állásbörzéje hallgatóknak, diplomásoknak, pályakezdőknek és....
2026.04.20
Innsbruckban egy körülbelül 100 utassal utazó Austrian Airlines járat kénytelen volt megszakítani a....
2026.04.19
A BKK egy új, adatalapú repülőgép‑forgalomfigyelő rendszert vezet be, amely valós idejű adatok....