baleset

Gázolt, majd segítségnyújtás nélkül elhajtott

2018.12.24.

A váci rendőrök három órán belül elfogták a bűncselekmény feltételezett elkövetőjét, egy 31 éves férfit és eljárást indítotak segítségnyújtás elmulasztása bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt.

A nyomozás adatai szerint a gyanúsított 2018. december 23-án délelőtt Kemence belterületén a Fő úton személygépkocsijával elütött egy idős hölgyet, majd a helyszínről segítségnyújtás nélkül elhajtott. A 85 éves sértett súlyos sérüléseket szenvedett.

A rendőrök adatgyűjtést követően azonosították a bűncselekmény feltételezett elkövetőjét, az egyik Pest megyei településen lakó 31 éves férfit, akit a gázolást követő három órán belül lakcímén elfogtak. A férfit előállítását követően gyanúsítottként hallgatták ki a rendőrök, ellene a további eljárást szakértők bevonásával folytatják.

 

Az oldal fő támogatója

 

2026.01.25
A méregdrága GTD motorját kapja meg a Dark Horse SC, mégis sokkal olcsóbb lesz. ..
2026.01.25
A svéd pilóta megőrizte higgadtságát a nehéz utolsó napon, és ezzel a rali-világbajnokság....
2026.01.25
Ma már szinte magától értetődő, hogy a leghosszabb múltra visszatekintő patinás autógyártók is....
2026.01.25
Heti rajzunk készítője Kelemen István, karikatúrájának címe:Látom szomszéd, hóesésben autóztál. ..
2026.01.25
Érdemes középtávon áttekinteni a VW-csoport EV modelljeinek fejlődését, egyébként nem csak a jobb....
2026.01.25
A Raval az elektromos városi járműcsalád elsőként bemutatott tagja – egy Martorellből irányított,....
2026.01.25
Jól indul az év a Volkswagen vásárlói számára. A márka folytatja elektromos modelljeinek tavaly....
2026.01.25
Tavaly forgalomba állt az első 400 autóbusz, 2026-ban március végégig újabb 120 modern jármű áll....
2026.01.25
A Volkswagen-csoport csak akkor tud érdemben további amerikai beruházásokról dönteni - beleértve a....
2026.01.25
Az elmúlt hetek fagyos időjárása miatt megszaporodhatnak a kátyúk az utakon, Tóbiás és Balambér....