Ausztria

Halálos abroncscsere: anya gázolta halálra gyermekét

2025.11.10.

Szombat este egy pár (31 és 29 éves) az osztrák Innkreis kerületben autójukon cserélt gumiabroncsokat a kocsifelhajtójukon. Kislányuk, Sophie, aki december elején ünnepelte volna második születésnapját, szintén velük volt. A munka befejezése után az anya ki akart tolatni az autóval a kocsifelhajtóról, amikor bekövetkezett a tragédia – írja a Heute című osztrák napilap.

 

A kisgyermek az autó mögött ült, amikor az anya elütötte. Amikor a 29 éves nő hangos zajt hallott, azonnal megállította az autót, és észrevette, hogy nagy a baj. Azonnal hívta a férjét segítségért, aki megpróbálta emelővel felemelni az autót.

A kiérkező mentősök sem tudtak már segíteni a kis Sophie-n. A helyszínen belehalt súlyos fejsérüléseibe. Egy krízisintervenciós csapat ellátta a mélyen megdöbbent szülőket – írja a Heute.

 

RSS kategória (Hírstart tematika): 

 

Az oldal fő támogatója

 

2026.08.03
Miközben javában tart a nyár, az autóipar már az ősz egyik legfontosabb eseményére készül. A....
2026.08.03
Szöveges és térképes figyelmeztető előrejelzést adott ki Magyarország területére 2026. 08. 03.....
2026.08.02
Kemény válogatás után eredményhirdetéssel ért véget a hétköznapiak derbije.   ..
2026.08.02
Heti rajzunk készítője Kelemen István, karikatúrájának címe: Nagyvárosi szmogból a szabadba. ..
2026.08.02
Lecsapott a BYD sencseni-santoui gyártóbázisára az idei év eddigi legerősebb tájfunja. ..
2026.08.02
Nem csitulnak a harcok a szomszédos Ukrajnában és nem javul az Egyesült Államok viszonya a NATO-val....
2026.08.02
Gellér László, a Magyar Vitorlás Szövetség (MVSZ) elnöke szerint hatalmas sportteljesítmény, hogy a....
2026.08.02
Sami Pajari magabiztos, 46,4 másodperces előnnyel kezdi a Finn-rali utolsó napját, miután a vezető....
2026.08.02
Letért az úttestről, árokba hajtott, majd visszacsapódott az úttestre egy furgon a 6804-es út Surd....
2026.08.02
Az ország engedélyt kér az Európai Bizottságtól, hogy átmenetileg az uniós minimum alá....