Halálos gázolás

Halálos gázolás és cserbenhagyás Miskolcon

2016.05.09.

- Elgázolt egy gyalogost, majd segítségnyújtás nélkül elhajtott egy autós hétfőn hajnalban Miskolcon.

- A rendőrök elfogták azt a férfit, aki hétfő hajnalban Miskolcon autójával elgázolt és magára hagyott egy gyalogost. Az elütött nő nem élte túl a balesetet - közölte az MTI-vel Janasoczki Attila, a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője. A rendőrség korábban azt közölte az MTI-vel, hogy egy autós elgázolt egy gyalogost, majd segítségnyújtás nélkül elhajtott hétfő hajnalban Miskolcon. A baleset áldozata, egy negyven éves nő a helyszínen meghalt.

A szóvivő délután arról tájékoztatott, hogy a Csermőkei útnál történt balesetben az áldozatot a megalapozott gyanú szerint G. P. 43 éves miskolci lakos ütötte el kisteherautóval. A férfit Újkígyóson fogták el, segítségnyújtás elmulasztása miatt indult eljárás ellene. Janasoczki Attila elmondta: a rendőrség továbbra is várja azok jelentkezését, akik a balesetet látták vagy érdemi információjuk van róla.

Korábban írtuk:
A baleset áldozata, egy 40 éves nő a helyszínen meghalt, a sofőrt keresik - közölte a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense az MTI-vel. Dobi Tamás elmondta: a baleset a Csermőkei és a Martinász út kereszteződésében történt, a rendőrség segítségnyújtás elmulasztása bűntett elkövetésének gyanúja miatt folytat büntetőeljárást ismeretlen tettes ellen.

 

Az oldal fő támogatója

 

2026.06.18
Zseniális megoldás, úgy tűnik, működik, akkor is, ha made in China. ..
2026.06.17
Az autóipar következő nagy csatája már nem a villanymotorokról, hanem a mesterséges....
2026.06.17
Váratlan manőverre figyelhettek fel kedden a repüléskövető oldalak felhasználói: a Wizz Air....
2026.06.17
Rövid időn belül a harmadik kínai gyártóról olvashatjuk, hogy boldogan kitöltené a Stellantis....
2026.06.17
A Geely idén debütált a FIA TCR World Tourban (igaz a Geely Csoport másik márkája, a Lynk & Co....
2026.06.17
Itt a nyár, és mindenki örül, hogy végre kiszabadulhat a természetbe. Az első erősebb napsütéses....
2026.06.17
Új energia járja át a Citroënt. A márka több mint egy évszázada saját útját követi, és mindig is....
2026.06.17
Mi történik, ha két japán legenda találkozik? Olyan Toyota pickup születik, amely megőrzi a Hilux....
2026.06.17
A CUPRA tovább bővíti a személyre szabhatósági lehetőségek tárházát az új CUSTOM CUPRA by ABT....
2026.06.17
Június 16-én zárult a Geely június 12-én elindított globális névadó kampánya, amelynek célja, hogy....