baleset

Halálos motorbalesettel zárult a csütörtök, a harmadik volt 30 órán belül

2023.06.23.

Eddig tisztázatlan okból átsodródott a szemközti forgalmi sávba, ahol egy kamionnal ütközött egy motoros július 22-én este az 51-es úton.

A baleset a Dömsöd és Tass közötti szakaszon történt, a helyszínen a ráckevei önkormányzati és a dömsödi önkéntes tűzoltók végzték a műszaki mentést. Az egységek áramtalanították a kamiont és a mentőket is riasztották a balesethez. A 35 éves férfi életéért a kiérkező mentősök hiába küzdöttek, a helyszínen belehalt elszenvedett sérüléseibe.

A balesettel érintett útszakaszt a rendőrök teljes szélességében lezárták, a körülmények tisztázását a Ráckevei Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztályának munkatársai megkezdték.

Fotók: police.hu

Szerda délután lényegében egy órán belül halt meg két motoros a hazai közutakon. Az M1-es autópálya Budapest felé vezető oldalán egy motoros a belső szalagkorlátnak ütközött és a helyszínen életét vesztette. A 24-es számú főút 5-ös kilométerében Gyöngyös közelében 17 óra 25 perc körül eddig tisztázatlan körülmények között egy motorkerékpáros teherautóval ütközött, ő sem élte túl.

Kirajzottak az útra a motorosok, a nagy meleg sem tesz jót a közlekedőknek - kérjük, vezessenek óvatosan!

 

Az oldal fő támogatója

 

2026.08.16
Olyan sokszor elhangzik a kérdés, hogy miért nincsenek kei carok az európai piacokon. Most talán....
2026.08.15
Amikor 1949-ben megérkeztek az első Volkswagen Bogarak az Egyesült  Államokba, a Ford, a General....
2026.08.15
A kezdeti kapacitások kialakítása után ütemterv szerint halad a Duna vízszintjét emelő beruházás....
2026.08.15
Nagy visszhangot váltottak ki a kínai szaksajtóban azok a felvételek, amelyek megörökítették, amint....
2026.08.15
Mintegy száz járatát törölte szombaton és vasárnap az Easyjet légitársaság franciaországi vállalata....
2026.08.15
 Magyarország kulcsfontosságú helyszínné vált az európai autóipar számára, kiszolgálva a három nagy....
2026.08.15
A Formula–1-es Spanyol Nagydíjnak is otthont adó Circuit de Barcelona-Catalunya versenypályán az....
2026.08.15
Először tankoltak a Szlovákia által vásárolt F-16-os vadászgépek a levegőben. Az F–16-osok egy NATO....
2026.08.15
Az új ”Jó Éjt” csomaggal a Volkswagen Haszonjárművek bővíti az ID. Buzz felhasználási lehetőségeit....
2026.08.15
Gyakran előfordul, hogy ugyan rendelkezik valaki jogosítvánnyal, de nem szerzett kellő vezetési....