baleset

Hárman haltak meg egy frontális karambolban péntekre virradóra

2023.01.27.

Hárman vesztették életüket pénteken hajnalban abban a balesetben, amely a 6-os számú főúton történt Szentlőrincnél - adta hírül a Police.hu.

A tájékoztatás szerint eddig tisztázatlan okból és körülmények között  nem sokkal éjfél után a 6-os számú főúton Szentlőrincnél egy személygépkocsi áttért a szemközti sávba, és összeütközött egy szemből érkező autóval, majd a járművekről leszakadó alkatrészek egy tehergépkocsinak is nekiütköztek.

A baleset során mindkét autó sofőrje, valamint az egyik autó utasa olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a helyszínen életét vesztette.

- A tragédia a főút Pécs felé vezető szakaszán, a 214. kilométernél történt, járművek egymástól mintegy ötven-száz méterre álltak meg - írta a katasztrófavédelem honlapja. Egy-egy ember beszorult a gépkocsikba, őket feszítővágóval szabadították ki, majd kiemelték és átadtak a mentőknek a műszaki mentést végző pécsi és szigetvári hivatásos tűzoltók. A munkákat a szabadszentkirályi és a szentlőrinci önkéntes tűzoltók is segítették.

Az érintett útszakaszt a helyszínelés idejére teljes szélességében lezárták.

További autós tartalmakért kövess minket Facebookon is!

 

Az oldal fő támogatója

 

2023.03.22
Többször kacérkodott egy négyajtós sportszedán gondolatával a Porsche, mégis a Panamera volt az....
2023.03.22
Az S&P Global Mobility egy érdekes új tanulmánya azt vizsgálta, hogy mely autógyártók a....
2023.03.22
A VW csoport magabiztosan vág bele az új pénzügyi évbe. A szállítások, az eladások és a nyereség....
2023.03.22
Tovább növelte nyereségességét a 2022-es üzleti év folyamán a Volkswagen márka, miközben az....
2023.03.22
Milyen hibrid ez? Néhány napig volt lehetőségem kipróbálni a Nissan szalonokban az év elejétől....
2023.03.22
Egy pályafenntartó járműnek ütközött neki egy kamion. Az ütközéstől a jármű a sztráda melletti....
2023.03.22
Hamis autódiagnosztikai eszközöket és autóalkatrészeket, illetve illegális szoftvereket foglaltak....
2023.03.22
Ingatlanfejlesztéseket, energiahatékonyságot és korszerűsítést szolgáló infrastrukturális....
2023.03.22
A rendezvény történetében először képviseltette magát a Toyota és a Lexus a Tokio Outdoor Show....
2023.03.22
Autós üldözés közben, egy vezetői engedéllyel nem rendelkező férfi, rendszám nélküli terepjáróval....