rendőri ellenőrzés

Ittas magyar sofőr Ausztriában, elvették a jogosítványát

2020.10.19.

A helyszínen bevonták annak a 45 éves magyar teherautó sofőrnek a jogosítványát, aki pénteken egy rutin ellenőrzésen akadt fenn – írja az orf.at

A magyar sofőr Ausztrián át Olaszországba vitt árut, amikor Stájerország tartományban a rendőrök megállították ellenőrzésre Mühldorf bei Feldbach településen. A rendőrök először azt szúrták ki, hogy a sofőr nem tartotta meg a kötelező pihenőidőket, majd a szonda is előkerült. Egy ezrelékes értéket mutatott, így jogosítványát a helyszínen bevonták.

A férfi ellen büntetőeljárás indult, tetemes bírságra számíthat az ittas vezetés miatt, csakúgy mint a pihenőidők be nem tartása miatt.

 

Az oldal fő támogatója

 

2026.01.01
Nem sokkal azután, hogy a Renault bejelentette az RS modellek tervezett visszatérését, a Nissan is....
2026.01.01
Annyi győzelmet aratott különböző autókban, szakágakban és kategóriákban a négyhengeres 3S-GTE,....
2026.01.01
Jelentősen felfutott a kínai autók értékesítése, 2025-ben immár hattezer-hatszázötvenhét kínai autó....
2026.01.01
„Az egyértelmű vállalati stratégia, a magával ragadó termékpaletta és a kompetens vezetés ma döntő....
2026.01.01
A rendőrség közzétette, hogy Budapesten hány ittas vezetőt csíptek el szilveszter éjszaka. ..
2026.01.01
Felborult egy kocsi Kisvárda és Döge között, félpályán halad a forgalom – jelentette az Országos....
2026.01.01
Volt, akinél vezetés közbeni mobiltelefonálást rögzített a magasból a Somogy Vármegyei Rendőr-....
2026.01.01
Közelebb akar kerülni Szeged a Tiszához, ám az átalakítás érezhetően fájni fog az autósoknak.....
2026.01.01
Az új modellek minden eddiginél nagyobb hatótávval, villámgyors töltéssel és fejlett intelligens....
2026.01.01
Több helyen havazott 2025 utolsó napján, az Útinform jelentése szerint sokfelé kell latyakos utakra....