műszaki vizsga

Jogosítvány és műszaki vizsga nélkül, hamis rendszámmal autózott

2021.08.19.

Tetten érték a 31 éves férfit a Nógrád Megyei Rendőr-főkapitányság járőrei.

A rendőrök augusztus 17-én 8 óra 48 perckor Salgótarján belterületén ellenőriztek egy személygépkocsit és annak vezetőjét, ennek során megállapították, hogy a gépjárművet a hatóság 2021. június 23-án a forgalomból kivonta, valamint a járműre egy másik személygépkocsira kiadott forgalmi rendszám volt felszerelve.
 
A járművet vezető férfi igazoltatása során megállapítást nyert továbbá az is, hogy őt a Salgótarjáni Rendőrkapitányság Szabálysértési Hatósága a járművezetéstől jogerősen eltiltotta.
 
A rendőrök a férfit elfogták a Salgótarjáni Rendőrkapitányságra előállították, és egyedi azonosítójellel visszaélés bűntett, valamint járművezetés az eltiltás hatálya alatt vétség megalapozott gyanúja miatt kihallgatták.

További autós tartalmakért kövess minket Facebookon is!

 

 

Az oldal fő támogatója

 

2026.07.03
 A Porsche fontolgatja a Cayenne gyártásának áthelyezését – írja az orf.at.   ..
2026.07.02
Vendég: Soltész Bálint rendőrségi szóvivő. ..
2026.07.02
A Honda első elektromos nagymotorja júliustól már elérhető a hazai márkakereskedésekben. A....
2026.07.02
Enrico Galliera szerint az ilyesfajta nyomásgyakorlás hatalmas hiba lenne a cég részéről. ..
2026.07.02
A diszkont légitársaság hetente háromszor köti össze a szaúdi és a magyar fővárost az idei nyári....
2026.07.02
Vannak motorok, amelyek gyorsak. Vannak, amelyek szépek. És vannak, amelyek idővel legendává válnak....
2026.07.02
Három kilométeren át a forgalommal szemben közlekedett személygépkocsijával egy 69 éves csengeri....
2026.07.02
Elindult a GYSEV 11 darabos, új InterCity-motorvonat flottájának gyártása, a járművek várhatóan....
2026.07.02
A székesfehérvári Wolf Auto értékesítési vezetője, Ágoston Ádám adta át minap új tulajdonosának a....
2026.07.02
Elsőre hihetetlenül hangzik, hogy elengedett kézzel, a kormányt nem fogva, 130-as tempóval....