Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér

Júliustól már hajnalban is jár a 100E jelzésű reptéri busz

2021.06.30.

- Júliustól már a hajnali órákban is jár a 100E jelzésű busz, amely közvetlen kapcsolatot teremt a belváros és a Liszt Ferenc nemzetközi repülőtér között - tudatta a Budapesti Közlekedési Központ (BKK) az MTI-vel.

A közlemény szerint július 3-ától - igazodva a megnövekedett reptéri forgalomhoz és a kora reggeli repülőgépek indulásához, illetve érkezéséhez - hajnali 4 órától jár a 100E busz a Deák Ferenc tér és a repülőtér között.

A 21 óráig közlekedő járat továbbra is félóránként indul a végállomásokról, a reptér felé kizárólag a Kálvin térnél áll meg, míg a városközpont felé tartó buszokról az Astoriánál is le lehet szállni - tették hozzá.

További autós tartalmakért kövess minket Facebookon is!

 

Az oldal fő támogatója

 

2026.07.28
A Stellantis több mint egymilliárd eurót fektet a Peugeot franciaországi, mulhouse-i gyárába, ahol....
2026.07.28
Görögországban már olyan mesterséges intelligencia figyeli az autópálya forgalmát, amely képes....
2026.07.28
Autóipari partnereivel együtt a Toyota fontos közúti tesztet indított útjára Spanyolországban. Azt....
2026.07.28
Vasárnap még együtt ünnepeltük a 41. Magyar Nagydíj hőseit, tegnap pedig már elkezdődött a....
2026.07.28
Az elmúlt két hétvégén Lukács Tamás két kategóriában is pályára állt: a CIV Junior sorozatban....
2026.07.28
Az olcsó használt autó álma gyorsan rémálommá válhat. Egy tanulmány szerint: A manipulált....
2026.07.27
Két hét alatt több mint 160 ezren töltötték ki a közlekedésbiztonsági társadalmi egyeztetés....
2026.07.27
Magyarországra érkezett a quad- és homokfutó-gyártás egyik meghatározó, globálisan is elismert....
2026.07.27
Megérkezett a Ford T-modell a Magyar Nemzeti Múzeumba: hétfő délelőtt daruval emelték fel és a....
2026.07.27
Még tart a szupergazdagok lendülete, úgy veszik a luxusautókat a magyarok, mintha nem lenne holnap....