autós üldözés

Kabaréba illő autós üldözés: a lovaskocsi, az utánfutó és a lepotyogó vasak

2025.02.13.

Lovaskocsival, majd utánfutóval ment vasakat lopni egy tanyáról egy tolvaj, akit aztán a üldözőbe vett a tulajdonos meg több rendőr is - írta a police.hu.

Egy férfi Tabdi felé tartott tavaly november 6-án délután, amikor észrevett egy ismeretlen járművet a tanyája előtt parkolva. Közelebb érve meglátta, hogy valaki az udvaron rakodik: különféle vasdarabokat pakol egy utánfutóra. Azonnal értesítette a rendőröket, de úgy döntött, nem fedi fel magát. Inkább szóba elegyedett az idegennel, aki mit sem sejtett arról, hogy épp a tulajdonossal beszélget. A tolvaj őszintén elárulta azt is, hogy aznap már korábban vitt el holmikat az udvarból.

Miután befejezték a beszélgetést, az elkövető elhajtott a megpakolt utánfutóval. A férfi a nyomába eredt, amit a tolvaj észrevehetett, mert gyorsítani kezdett. Az út során több vasdarab is leesett az utánfutóról, de nem lassított.

Rövid időn belül a rendőrök is a helyszínre értek, és néhány utcával arrébb sikerült megállítani a járművet. A 24 éves férfit előállították a Kiskőrösi Rendőrkapitányságra, ahol kihallgatták gyanúsítottként, majd őrizetbe vették. Kiderült, hogy a férfi úgy ment lopni az autóval, hogy el volt tiltva a járművezetéstől. Korábban pedig ablakokat, ajtót és gépi présgyűrűket vitt el a tanyáról, akkor lovas kocsival ment. Az eltulajdonított tárgyak értéke meghaladta az egymillió forintot.

További autós tartalmakért kövess minket Facebookon is!

 

 

Az oldal fő támogatója

 

2026.08.02
Energiatakarékossági intézkedéseket vezetett be a Magyar Közút Nonprofit Zrt., ügyelve arra, hogy a....
2026.08.01
Egy új autó fejlesztése ma már nem feltétlenül a prototípus-műhelyben kezdődik, hanem egy virtuális....
2026.08.01
Hajmeresztő futamon a győzelemért harcolva lett második a One Magyarország által szponzorált Molnár....
2026.08.01
A Fiat most a Z generáció meghódítására összpontosít.   ..
2026.08.01
A Lexus szerint a jövő autóreklámja már nem reklám, hanem történet. A figyelemért már nem harminc....
2026.08.01
A június közepén megrendezett párizsi Eurosatory kiállításon mutatkozott be az egyre „zöldebb”....
2026.08.01
Péntek hajnaltól szünetel a 2,5 tonna össztömeget meghaladó járművek szállítása a Mohács-Újmohács....
2026.08.01
Második félidejébe lép a Molnárt Martint is soraiban tudó brit Forma–3-as bajnokság – hivatalos....
2026.08.01
Nagy-Britanniában egységesítenék a rendőrautók kék villogóit, mert jelenleg 43 eltérő megoldás van....
2026.08.01
A hirtelen lezúduló eső sem zavarta meg az Ingrassiával újra összeállt kilencszeres világbajnokot,....