Budapest

Mától két hétre lezárják a Keleti pályaudvart

2019.05.13.

Zárva tart mától jövő vasárnapig, május 26-ig a Keleti pályaudvar karbantartás miatt - tájékoztatta a MÁV Zrt. az MTI-t. A lezárás idején a vonatok nem érintik a Keletit, minden járat induló- és végállomása más pályaudvarokra és állomásokra kerül át.

A lezárás érinti a többi közt a Budapest-Győr-Hegyeshalom, a Budapest-Pusztaszabolcs-Pécs, a Budapest-Hatvan-Miskolc-Sátoraljaújhely, a Budapest-Újszász-Szolnok-Békéscsaba-Lőkösháza, valamint a Budapest-Szolnok-Debrecen-Nyíregyháza-Záhony vonalat. Felhívták a figyelmet: a lezárással kapcsolatos információk elérhetők a www.mav.hu/keleti oldalon.

A Keleti pályaudvar teljes lezárásakor olyan előre tervezett karbantartási munkákat végeznek a vágányokon, a váltókon, a forgalmat irányító biztosítóberendezésen, a felsővezeték-hálózaton és a peronokon, amelyeket csak akkor lehet kivitelezni, ha szünetel a vonatforgalom - olvasható a közleményben.

 

Az oldal fő támogatója

 

2026.05.09
Siker a rendőrségnek egy feltételezett betöréses banda elleni küzdelemben: A magyar rendőrség három....
2026.05.08
Ceremónia, melyben fontos szerepe van ruhának, autónak, egy közepes lagzi elviszi egy új kocsi árát....
2026.05.08
Hat személyautó és egy trailer ütközött össze az M5-ös autópálya Szeged felé vezető oldalán, Újha..
2026.05.08
Egy újabb kínai márkával bővül a magyarországi haszonjármű-piac. A Farizon minap leleplezett....
2026.05.08
Míg korábban arról értekeztem, hogy miért szorítják ki a kínai gyártók szép lassan az európai....
2026.05.08
Senki nem vádolhatja azzal a Toyota FJ55 Land Cruisert, hogy szép. Az viszont kétségtelen, hogy az....
2026.05.08
Jelentősen nőtt az új energiafelhasználású járművek (NEV) hosszú távú használata Kínában a május....
2026.05.08
A Ford Authority értesülései szerint a Ford Motor Company szabadalmat nyújtott be egy kiterjesztett....
2026.05.08
Több, mint ötven autóval és tucatnyi motorral vonultak végig a városon a ballagás előtti napon a....
2026.05.08
Úgy tűnik, ez már több éves tendencia, hogy az autópiac a márciusi fellendülés után áprilisra....