MÁV Start

A MÁV-START visszavonta marketingkommunikációs közbeszerzését

2015.07.27.

– A MÁV-Start Zrt. visszavonta marketingkommunikációs ügynökségi feladatok ellátására kiírt közbeszerzési eljárását – derült ki a Közbeszerzési Értesítő legfrissebb számából.

A személyszállító vasúttársaság még július elején indított tárgyalásos közbeszerzést a marketingkommunikációs ügynökségi feladatainak ellátására. A kiírás szerint a keretösszeg nettó 125 millió forint, amelyet megduplázhatnak, de a második nettó 125 millió forint felhasználására az ajánlatkérő nem vállalt volna kötelezettséget.

A feladatok között szerepelt – egyebek mellett – az átfogó ŐR-stratégia kidolgozása, médiakampányok tervezése, a médiavásárlás és a PR-szakértői konzultáció is. A tenderre július 31-ig lehetett volna jelentkezni. A MÁV Zrt. az MTI érdeklődésére a visszavonást azzal indokolta, hogy a MÁV-Start az új motorvonat beszerzéshez kapcsolódó marketingkommunikáció miatt átstrukturálja a feladatait, azok ütemezését és nagyságrendjét.

Megjegyezték: a törvényi előírások értelmében a beadási határidő előtt a kiíró bármikor, indoklás nélkül visszavonhatja az ajánlati felhívását.

 

Az oldal fő támogatója

 

2026.05.18
A mára a külöböző részben vagy teljesen elektromos meghajtások mellett a járműbiztonsági....
2026.05.18
Harmadik alkalommal rendezi meg a PwC Magyarország a Debrecen Business Forumot, amely az elmúlt....
2026.05.18
Elektromos légi taxi száll fel a JFK repülőtérről, közel 320 km/órás sebességgel átrepül a város....
2026.05.18
Hatodik TCR-győzelmét aratta a 24 óráson Hyundai Motorsport.   ..
2026.05.18
A gép forog, a profit termelődik – egészen addig, amíg egy kritikus alkatrész miatt meg nem áll a....
2026.05.18
Magyar rendőrmotoros siker született Németországban: Pollák Bence r. törzszászlós, a BRFK....
2026.05.18
Mostantól elérhető a jelentkezési felület a Rábától Rábáig esemény vezetett tárlatvezetésére.....
2026.05.18
 Súlyos baleset történt vasárnap kora reggel a Déli autópályán (A2) Traiskirchen (Baden járás)....
2026.05.17
Jó hangulatú, gasztronómiai túrával és tesztvezetéssel egybekötött, háromnapos sajtóklubot....
2026.05.17
A FIAT továbbfejleszti legikonikusabb modelljét az új 500 Dolcevita Különleges Kiadás bevezetésével....