közlekedés

Megnövekedett forgalom várható Röszkén

2014.12.16.

- Az ünnepek miatt folyamatosan intenzív forgalom várható január közepéig Röszkén - tájékoztatta kedden a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság az MTI-t.

A közlés szerint karácsonyig várhatóan a kilépőoldali forgalom növekszik meg a röszkei autópálya-határátkelőhelyen, míg az ünnep után mindkét irányban jelentős torlódások alakulhatnak ki. A pravoszláv karácsonyt követően, 2015. január 8-ától a határátkelőhely belépőoldalán várható jelentős forgalom, előreláthatóan január 20-áig.


A hatóságok a szolgálatot úgy szervezik, hogy az ünnepek idején az átkelő mindkét irányban teljes kapacitással működhessen. Amennyiben Röszkén a kilépőoldalon mégis torlódás alakul ki, a rendőrök a forgalmat Tompa felé terelik az M5-ös autópálya 173-as kilométerénél - olvasható a tájékoztatásban.

A tompai határátkelőhely mellett a magyar és az uniós állampolgároknak lehetséges kerülőt jelent a tiszaszigeti és az ásotthalmi határátkelőhely, mindkettő naponta 7 és 19 óra között vehető igénybe.

 

Az oldal fő támogatója

 

2026.04.14
A közúti közlekedés biztonságát, folyamatosságát befolyásoló események az Útinform jelentése....
2026.04.14
Sikeresen teljesítette első évét Keszthely helyi közlekedésében az első, tisztán elektromos....
2026.04.14
A cég újabb nyerges vontató tehergépjárműveket és hozzájuk kapcsolható speciális pótkocsikat....
2026.04.14
A használt autók piacán makacsul tartja magát a nézet, hogy a magas futásteljesítmény egyet jelent....
2026.04.14
Jól indult pár embernek 2026 Magyarországon, számos nagyon drága luxus- és sportautó talált gazdára....
2026.04.14
Sokan látták az esetet, mégsem állt meg senki. ..
2026.04.14
Összesen közel 2000 gyorshajtót mértek be a fővárosi traffiboxok – közölte a Budapesti Rendőr-....
2026.04.14
A Budai Központi Kerületi Bíróság egy hónapra elrendelte a Váci úti tragikus baleset okozásával....
2026.04.14
Az ipari minisztérium által felvázolt intézkedéscsomag az akkumulátorok begyűjtésétől az....
2026.04.13
Az amerikaiak az 50-es, 60-as években a jólétben lubickoltak. A hódítottak fecskefarkú autók, de ez....