baleset

Menekülő embercsempész okozott balesetet az M5-ös autópályán

2016.01.29.

A baleset az M5-ös autópályán, Szeged közelében történt pénteken hajnalban, az elsődleges adatok szerint nyolcan sérültek meg - tájékoztatta a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-t.

Várkonyi Gergely elmondta, hogy a rendőrök egy embercsempészéssel gyanúsítható szerbiai férfi autóját akarták megállítani. A sofőr a megkülönböztető hang- és fényjelzést észlelve, eddig tisztázatlan körülmények között, nekiütközött az előtte haladó személygépkocsinak, aztán a két jármű az árokba csúszott.

Az elsődleges adatok szerint a balesetben nyolc személy - köztük az embercsempész - sérült meg, őket a mentők kórházba szállították. A főhadnagy közlése szerint a szerb férfi által vezetett autóban a megengedettnél többen, rajta kívül hatan utaztak. Az embercsempészéssel gyanúsítható férfit a rendőrök a kórházban őrzik.

 

Forrás: 
MTI

 

Az oldal fő támogatója

 

2026.01.24
Mostantól nyolc év gyári garancia vonatkozik valamennyi Magyarországon eladott Opel....
2026.01.24
A második világháború után teljesen átalakult a hazai rendszámok rendszere. A korábbi terület alapú....
2026.01.24
Fontos jubileumhoz érkezett Budapest villamosflottájának megújulása: forgalomba állt a 100.....
2026.01.24
Érkezik minden szabálysértő rémálma: a jármű belsejét szkennelő technológia. ..
2026.01.24
Az Egyesült Államokban szombaton elérte a tízezret a törölt légijáratok száma az ország jó része....
2026.01.24
Jól megy sokaknak Magyarországon, számos nagyon drága luxus- és sportautó talált gazdára. Nézzük,....
2026.01.24
A barcelonai kikötőben horgonyzó óceánjáró fedélzetén mutatta be idei versenyautóját a Forma-1-es....
2026.01.24
A Citroën minden személygépkocsi modelljét 8 évig, vagy 200 000 km-ig érvényes gyártói....
2026.01.24
A Leapmotor elégedetten nyugtázta, hogy a 349.775 látogatót vonzó Brüsszeli Autószalonon sokan....
2026.01.24
A Toyota svéd pilótája pénteken ismét higgadt és kiváló teljesítményt nyújtott, több mint egy....