Continental

Rekordszámú csapattal nevezett a Continental a Kihívás Napjára

2022.06.18.

Idén is rekordszámú csapattal nevezett a Continental a Kihívás Napjára, 42 csapatban, összesen a Continental 262 munkatársa gyűjtötte az aktivitásokat az esemény alkalmából, így a versenyen részt vevő csapatok negyedét a technológiai vállalat magyarországi kollégái tették ki.

Fotó: Continental

A vállalat számára a karantén időszakot követően is kiemelten fontos, hogy rendszeres mozgásra, sportolásra ösztönözze kollégáit, akik örömmel csatlakoztak a kihíváshoz. „A Continentalnál preferáljuk a sport minden formáját, amely hozzájárul a munkatársaink egészséges életmódjához, hasonlóan támogatjuk a közösségépítéshez kapcsolható tevékenységekhez. Akkor lehetünk rájuk a legbüszkébbek, amikor értékvezérelt célok megvalósítása érdekében igazi közösségként mozdulnak meg. Mi több, a közösség vállalati kultúránknak azon motorja, amelyeknek a nap végén az üzleti sikereinket is köszönhetjük. Mi sem lehet a közösségépítésnek jobb mozgatórugója, mint maga a mozgás! Gratulálok a kollégáknak, csak így tovább!” – mondta el Kalmár Ákos, a Continental országos HR vezetője.

A Kihívás Napja 1982-ben indult Kanadából, majd hamar meghonosodott Európában és szerte a világon. Hazánkban 1991 óta versengenek a csapatok a legsportosabb címek elnyeréséért. Bár a versenyt már hosszú évek óta megrendezik, az alapkoncepció a kezdetek óta változatlan: sok mozgás, örömteli sportolás, ötletes erőpróbák, közös küzdés, közösségépítés. A Kihívás Napjának idei díjkiosztóját június 14-én tartották meg, ahol a legtöbb csapatot nevező Continental is oklevélben részesült, melyet Perneczky Bea, a szegedi Continental logisztikai specialistája vett át, aki a Kihívás Napja összesített versenyben a 7. helyen végzett csapat egyik tagja.

További autós tartalmakért kövess minket Facebookon is!

 

 

 

 

Az oldal fő támogatója

 

2026.07.26
Norris és Antonelli elfáradt, Verstappen nem számított dobogós helyezésre. ..
2026.07.26
A korhűen legyártott, az eredetivel tökéletesen egyező Auto Union Lucca először jelent meg....
2026.07.26
A világbajnoki címvédő Lando Norris, a McLaren brit versenyzője nyerte a 41. Forma-1-es Magyar....
2026.07.26
Heti rajzunk készítője Kelemen István, karikatúrájának címe: Autó extrákkal. ..
2026.07.26
És mit kell tennünk, ha ilyennel találkozunk?   ..
2026.07.26
A hosszabb távokra használt utazóautóknál ma is van még létjogosúltsága a dízel erőforrásnak, ezt....
2026.07.26
A Corsa A GSi-től az új Corsa GSE-ig: eddig minden Corsa-generáció felvonultatott legalább egy....
2026.07.26
Helyére került a Déli Körvasút új, 2500 tonnás acél hídszerkezete a Soroksári út felett - közölte....
2026.07.26
Egy utas az autóba szorult a baleset következtében – jelentette az Országos Katasztrófavédelmi....
2026.07.26
Közel kétmillió eladott jármű és kiugró exportnövekedés mellett rekord első félévet zárt a Geely....