forma1

Renault: Miénk a legerősebb pilótapáros!

2019.03.13.

A Renault Forma 1 csapata komoly eredményeket tudhat maga mögött, azonban utolsó visszatérésük óta még nem sikerült igazán komoly eredményeket elérniük. A Formel1.de beszámolója szerint idén mindenképpen felül szeretnék múlni tavalyi eredményüket.

Cyril Abiteboul csapatfőnök úgy látja, Daniel Ricciardo leigazolásával tovább erősödtek és az ausztrál pilóta Nico Hülkenberggel együtt a mezőny legerősebb pilótapárosát alkotja. 2Nagyon várjuk, hogy tehetségüket és tapasztalataikat a pályán kamatoztathassák.”- fogalmazott a menedzser.

Ricciardo sokat vár a szezonnyitó ausztrál nagydíjtól, ahol egyelőre elkerülte őt a szerencse a korábbi években: “Mióta átigazoltam a Renault-hoz, folyamatosan ez a dátum jár a fejemben.” – mondta az ausztrál.

Az ausztrál pilóta elmondása szerint teljes mértékben beilleszkedett új csapatába és már alig várja, hogy elkezdődjön a szezon. Bár a várakozások alapján valószínűtlen, hogy idén a világbajnoki címért küzdhessen, hosszú távon továbbra is jó döntésnek tartja az új csapatba igazolást.

 

 

Az oldal fő támogatója

 

2026.04.26
A Deák Ferenc hídon történt az a baleset, amelynek oka a figyelmetlenség volt. ..
2026.04.26
A súlyos gázolások jelentős része azért következik be, mert egy autós elengedi a gyalogost a zebrán....
2026.04.26
A trükkös 8-as kanyarról ismert versenypálya jövőre visszakerül a Forma-1-es autós gyorsasági....
2026.04.26
A francia toyotás mindössze 3,8 másodperces előnnyel vezet a fiatal csapattársa előtt a Gran....
2026.04.26
A magyar autópiacon is elérhető a kínai Leapmotor elektromos B10 típusának hatótávnövelővel (range....
2026.04.25
Erőteljesen nőttek az új autóeladások Európában márciusban, elsősorban az elektromos járművek....
2026.04.25
Van még valaki, aki emlékszik a legendás Camel Trophyra? Amikor zajlott, még én is Camelt szívtam.....
2026.04.25
A második helyen végzett élete első brit F3-as futamán az autóversenyző Molnár Martin szombaton....
2026.04.25
Az Emgrand új hibrid modellje mesterséges intelligenciát használ az energiafelhasználás valós idejű....
2026.04.25
Újabb villamossal bővült a budapesti járműflotta: utasforgalomba állt a 33. CAF. ..