Ford

Sikeresen zárult a 2015-ös Falubusz program a Ford számára

2015.12.15.

A pályázaton elnyerhető uniós forrásokból idén 219 darab Transit Custom, és 83 darab Transit talált gazdára, tehát 302 kistelepülési önkormányzat és non-profit szervezet élvezi majd a jövőben a Ford személyszállító haszonjárműveinek a szolgáltatásait.

„A Ford idei haszongépjármű alapú személyszállító gépjárműveinek értékesítésében fontos szerep jut a Falubusz program keretén belül történő értékesítésnek. Országszerte valamennyi Ford márkakereskedő adott át buszokat a térségben lévő kistelepülések önkormányzatainak, és civil szervezeteinek, és vállalja a buszok rendszeres karbantartását is.  A Ford sikerének titka ebben a programban a Transit modellek széles választékán és variálhatóságán túl a modelljeink DEKRA által is minősített alacsony üzemeltetési költsége volt, amely piacvezető a kategóriájában.” – nyilatkozta Szamosi Viktor, a Ford Magyarország ügyvezető igazgatója.

Az év első tizenegy hónapjában a tavalyihoz képes összesen több mint 46 százalékkal növekedett a Ford összesített értékesítési eredménye a haszongépjármű szegmensben, ahol növekedés hátterében a rendkívül kedvezményes Növekedési Hitel és a Falubusz program áll.

 

Az oldal fő támogatója

 

2025.12.25
A gyors reakción múlt, hogy a videó beküldője el tudta kerülni a súlyos balesetet az autóút egyik....
2025.12.25
Bardóczky Kornél önhibáján kívül szenvedett balesetet. ..
2025.12.25
A januári kiállításon a közönség végre találkozhat a márka kínálatának legnagyobb villanyautójával....
2025.12.25
Dirk Arnold saját kérésére nyugdíjba vonul az év végén – írja honlapján az Audi. Utódja Carolin....
2025.12.25
Ismertette a rendőrség a múlt heti Roadpol akció eredményeit. ..
2025.12.25
Az A7-es autópálya újabb, mintegy 50 kilométeres szakaszával már megszakítás nélkül gyorsforgalmi....
2025.12.25
Egy Chery Tiggo 7 járőrautó csatlakozott a Somogy Vármegyei Rendőr-főkapitányság....
2025.12.25
A jégmentesítő rendszerrel kapcsolatos problémák miatt az Austrian Airlines megbízásából közlekedő....
2025.12.24
Két személygépjármű frontálisan ütközött szerda este a 47-es számú főút 212-es....
2025.12.24
Fabrice Cambolive szeretné, hogy a Savane 4X4 koncepcióból valós modellt csináljanak a Renault 4-es....