baleset

Súlyos baleset és teljes útzár M5-ös autópályán

2024.03.27.

Kamionnak ütközött egy kisteherautó az M5-ös autópálya 78-as kilométerszelvényénél, Kecskemét térségében, a Budapest felé vezető irányban.

A baleset következtében a kisteherautóba beszorult a vezetője, akit a kecskeméti hivatásos tűzoltók feszítővágóval szabadítottak ki. Az érintett útszakaszt lezárták a hatósági beavatkozás idejére, a torlódás jelentős. A 80-as km-nél lévő kihajtónál kiterelik a forgalmat - írta néhány perccel 3 óra előtt az utinform.hu.

Ma újabb terelést építenek ki az M5-ös autópályán, Lajosmizse és Kecskemét között. Napközben a 66-os és a 74-es km között mindkét oldalon váltakozó sávlezárás mellett dolgoznak, ami miatt 2 km-es torlódás alakult ki Budapest felé.

Torlódásra másutt is kell számítani. Az M0-s autóút keleti szektorában, az M3-as autópálya felé vezető oldal 30-as km-nél, munkavégzés miatt, a külső sávot lezárták.

A 67-es főúton, Somogyaszaló térségében, az 54-es km-nél, a Balaton felé vezető oldalon, két személygépjármű összeütközött, a forgalmat megállították. Kerülni Somogyaszaló felé lehet.

A 86-os főúton, Beled és Páli között, a 130-as és a 133-as km között megállították a forgalmat, mert egy tehergépjárműről lehulló törmelék került az útburkolatra.

Szabolcs-Szatmár- Bereg vármegyében, Nagykálló térségében, az Újfehértó és Nagykálló összekötő út 16-os km-nél baleset történt, a forgalmat megállították.

Az M43-as autópályán, a magyar-román határ előtt, a kilépő kamionok torlódása 5 km.

További autós tartalmakért kövess minket Facebookon is!

 

 

Az oldal fő támogatója

 

2026.01.11
Január első „rendes” hetében körbeautóztuk és végigfotóztuk a BYD Szegeden épülő autógyárát,....
2026.01.11
Heti rajzunk készítője Kelemen István, karikatúrájának címe: Amikor mindent elfed a hó és te....
2026.01.11
Gondolhatnánk, hogy az oldalablakokon lévő pöttyös pontok dekorációs célt szolgálnak, de nem. A....
2026.01.11
2025-ben 179 alkalommal érte bántalmazás a vasúti és közúti közlekedésben szolgálatot teljesítő....
2026.01.11
A „nem láttam” továbbra is az egyik leggyakoribb oka a kerékpárosokat és gyalogosokat érintő közúti....
2026.01.11
Mindössze 200 darabot fognak gyártani a Toyota elnökének versenyzői álnevét viselő Morizo RR-ből,....
2026.01.11
Jelenleg is, másodfokú, narancs riasztás van érvényben hófúvás veszélye miatt az északnyugati....
2026.01.11
Ezzel a Németországban készülő új autók egynegyedét a müncheni központú vállalatcsoport állítja elő....
2026.01.11
Sok helyen kell „nehezedő útviszonyokra” készülniük a közlekedőknek. ..
2026.01.11
A kemény fagyok miatt elkezdtek befagyni vizeink, de egyelőre életveszélyes a vékony jégre menni.....