balesetek

Súlyos balesetekkel, teljes útzárral, torlódásokkal indult a hét

2025.04.14.

Frontálisan karambolozott egy személyautó és egy kisteherautó a Hernádot és Újhartyánt összekötő út 6-os és 7-es kilométerszelvénye között.

A baleset következtében egy ember beszorult, őt a dabasi hivatásos tűzoltók feszítővágó segítségével szabadítják ki a járműből. A helyszínen dolgoznak a társhatóságok is, ahol teljes szélességében lezárták az érintett útszakaszt. Kerülni Hernád és Újhartyán irányába lehet.

Van baj máshol is, két jármű ütközött össze az M0-s autóút déli szektorán, az M1-es autópálya felé vezető oldalon. A 16-os km-nél a sávzárás megszűnt, de a torlódás a reggeli csúcsban meghaladta az 5 km-t. Távolabb, de szintén ezen az oldalon, az erős forgalom hatására a 40-es km előtt is jelentős, 3 km-t meghaladó torlódás alakult ki.

Az M1-es autópályán, a főváros felé, a biatorbágyi terelés előtt két jármű ütközött össze. A 22-es km-nél a belső sávot foglalják el, a torlódás 1-2 km hosszú.

Az M3-as autópályán, a Budapest felé vezető oldalon, Mogyoród térségében, baleset történt. A 19-es km-nél forgalomkorlátozásra kell számítani.

Az M3-as autópályán, Budapest felé, Mogyoród térségében burkolatfelújítás zajlik. A 22-es és a 13-as km között lezárták a külső sávot, a forgalom a belső és az ellenkező oldal belső sávján halad. Vásárosnamény felé a külső- és leállósáv vehető igénybe. A főváros felé fokozott lassulás, időszakos torlódás alakult ki, emiatt ajánlatos 10-15 perces menetidő növekedéssel számolni.

Busszal ütközött egy személyautó a 610-es főúton, Kaposvár külterületén. A 3-as km-nél félpályás korlátozás van érvényben.

A magyar-osztrák határszakaszon, Hegyeshalomnál az M1-es autópályán és az 1-es főúton 1-2 km-es torlódás alakult ki.

További autós tartalmakért kövess minket Facebookon is!

 

 

Az oldal fő támogatója

 

2026.01.17
125 évvel ezelőtt, 1901. júniusában döntött úgy a budapesti rendőrkapitány, hogy a helyzet megérett....
2026.01.17
A 300-as sorozat a 457 lóerős új hajtásláncával a valaha volt legerősebb tagja a Toyota terepjáró....
2026.01.17
Kína és az Európai Unió közös nevezőre jutott az Európába exportált akkumulátoros elektromos....
2026.01.17
A teljesen elektromos és hibrid kivitelben gyártandó D99 minibuszának legnagyobb előnye az óriási....
2026.01.17
Az eddiginél szorosabbra fűzte együttműködését a Magyar Jégkorong Szövetség (MJSZ) és a Skoda: a....
2026.01.17
Összeütközött egy menetrend szerinti autóbusz és egy vasúti mozdony Hamburgban, a mentést végző....
2026.01.17
Az autósoknál a katari pilóta, a motorosoknál pedig az argentin Luciano Benavides nyerte a....
2026.01.17
A Balaton a déli parton jelenleg teljesen, az északin korlátozottan alkalmas a jégen tartózkodásra....
2026.01.17
Hazánkban is kapható már a Renault 4 E-Tech electric. Kipróbáltuk az Év Zöldautója 2026 díjra....
2026.01.17
A világbajnokság mezőnyéből elsőként a Red Bull-csoport mutatta be 2026-os Forma-1-es autóinak....