M5-ös autópálya

Súlyos kamionbaleset és teljes útzár az M5-ösön - 10 kilométeres torlódás az M1-esen

2025.11.19.

Egymásnak ütközött két kamion és egy személyautó az M5-ös autópálya Budapest felé vezető oldalán, Lajosmizse közelében, a 64. kilométernél.

Frissítés: Három kamion karambolozott az M1-es autópálya Hegyeshalom felé vezető oldalán, Lébény és Károlyháza között, a 147. kilométer közelében. Utoléréses baleset történt, amelyhez a lébényi és a győri hivatásos tűzoltókat riasztották. A helyszínen vannak a mentők is, az érintett sztrádaszakaszon egy sávon halad a forgalom.

Korábban írtuk:

Az M5-ös autópályán a lajosmizsei önkormányzati tűzoltók végzik a műszaki mentést a balesetnél, amelyhez a mentőket is riasztották. Az érintett sztrádaszakaszt teljes szélességében lezárták.

Az Útinform legfrissebb híre szerint a torlódó kocsisor már meghaladta az 5 kilométert.

Újhartyán térségében munkavégzés nehezíti a közlekedést a 40-es km-nél. A főváros felé vezető oldalon csak egy sáv járható, a torlódás itt 2-3 km.

Van baj és nagyobb torlódás máshol is, az M1-es autópálya Budapest felé vezető oldalán, Tata és Biatorbágy között, a 66-os km-től a 20-as km-ig, több helyen 5-10 km-en keresztül torlódik a forgalom. Ilyen szakaszok a Tata - Tatabánya, Szárliget, Óbarok, Herceghalom - Biatorbágy. Annak, aki személyautóval Budapest felé tart, érdemes az átterelt belső sávot választania, ha egy közbenső település a célja, akkor az 1-es főúton kerülhet.

Szintén az M1-es autópályán egy műszaki hibás kamion vesztegel Lébény térségében. A 153-as km-nél a forgalom csak egy sávon halad a Hegyeshalom felé vezető oldalon.

Az M7-es autópályán munkavégzés miatt torlódik a forgalom Érd térségében. A 20-as km-nél a kocsisor meghaladta a 3 km-t a főváros felé vezető oldalon.

A 77-es főúton Nemesvámos térségében egy kamion lerobbant a 650-es km-nél. Az érintett útszakaszon a forgalom félpályán halad.

 

 

 

Az oldal fő támogatója

 

2026.05.05
Biztonsági okok miatt törölték a mexikóvárosi szezonnyitót, új versenypályán kezdődik a Kumho FIA....
2026.05.05
Az ID.3 Neóban minden megújult! Új névvel, átfogó technikai és esztétikai frissítéssel ünnepli....
2026.05.05
A BYD új csúcsmodellje, a Yangwang U9 Xtreme minden eddigi rekordot megdöntött a márka történetében....
2026.05.05
Tragédiával végződött a szombati traktorfelvonulás Prága mellett. Az úgynevezett traktorfesztiválon....
2026.05.05
Visszatér a magyar piacra a Mazda egyik legsikeresebb autója. A Mazda CX-5 szabadidő-autó harmadik....
2026.05.05
Az SK On, a világ egyik vezető akkumulátorgyártója, áttörést ért el a szilíciumanódos szilárdtest-....
2026.05.05
A Geely közismerten nem csupán a részben vagy teljesen elektromos (öntöltő hibrid, plug-in hibrid....
2026.05.05
A Toyota megint olyat húzott, amire senki sem számított: fogta a Toyota Crown szuperkényelmes....
2026.05.05
A négykarikás márka átalakulása a száguldó cirkusz betétfutamaival párhuzamosan, a helyszínen is....
2026.05.05
Az ICDP frissítette a Top 300 európai kereskedőcsoport-rangsorát a 2024-es adatokkal. A kép....