baleset

Súlyos sztrádabalesettel, teljes útzárral kezdődött a nap - mentők a helyszínen

2024.07.21.

Egymásba rohant két személykocsi az M3-as autópálya 138-as kilométerénél, a Vásárosnamény felé vezető oldalon.

A Mezőkeresztes térségében történt balesethez a mezőkövesdi hivatásos tűzoltókat riasztották. A rajok az egyik járműből egy embert feszítővágó segítségével kiemeltek. A tűzoltók áramtalanították a kocsikat. A helyszínen vannak a társhatóságok is. A történtek miatt a rendőrségi helyszínelés idejére az autópálya Vásárosnamény felé vezető oldalát teljes szélességében lezárták.

At Útinform azt írta, hogy a forgalmat a 137-es km-nél állították meg, kerülni a Mezőkövesd lehajtón keresztül, a 3-as főút felé lehet.

Ahol még érdemes fokozottan figyelni: a Balaton-felvidéken idén is megrendezik a „Művészetek völgye” fesztivált, emiatt a 77-es főúton, Kapolcs és Vigántpetend átkelési szakaszán erős gyalogos- és járműforgalomra lehet számítani közel egy héten keresztül. A rendezvény ideje alatt a 7,5 tonna össztömeg feletti teherautókat a Pula-Halimba-Zalahaláp-Tapolca útvonalra terelik.

Vasárnap rendezik a 39. Forma-1-es Magyar Nagydíjat Mogyoródon, a Hungaroringen, emiatt erősebb járműmozgásra készüljenek az M3-as autópályán Mogyoród térségében mindkét irányból, valamint a 3-as főúton Kerepes környékén is! Fontos tudnivaló, hogy a fővárosból kifelé haladva az M3-as autópályán a 13-as és 18-as km között a leállósávot csak a VIP vendégek használhatják. A nagyközönség a versenypályát a 19-es és 23-as km-nél lévő kihajtón keresztül tudja megközelíteni. A Mogyoród és Kerepes térségében jelentősebb torlódásokra, esetenként rendőri irányításra kell számítani, valamint Mogyoródon jelentősen megnövekedett gyalogosforgalom is várható, ezért az arra közlekedőktől fokozott türelmet és figyelmet kérünk!

 

 

Az oldal fő támogatója

 

2026.08.15
Az amerikai kamionsofőrök naponta közel egy órát töltenek azzal, hogy biztonságos parkolóhelyet....
2026.08.15
A X. kerület egyik legforgalmasabb vasúti átkelőjénél ellenőriztek a rendőrök; drónnal is figyelték....
2026.08.15
Bemutatkozott a Ferrari CZ26, a maranellói gyártó Special Projects program keretében készült új,....
2026.08.15
Az elmúlt hétvégén a burgenlandi tartományi közlekedési osztályok célzott közlekedésrendészeti....
2026.08.14
Az Egyesült Királyságban beszüntette működését a Skywell kínai autómárka helyi forgalmazója. A....
2026.08.14
Először lép be Magyarországra a GYSEV új InterCity motorvonata, amelyből 11 a Budapest-Győr-....
2026.08.14
A Skoda Auto kiemelkedő eredményekkel zárta a 2026-os év első hat hónapját: a cseh autógyártó....
2026.08.14
Dobó Kata lett a Geely E2 márkanagykövete. Hazánk egyik legismertebb és legkedveltebb színésznője,....
2026.08.14
Ha jól számolom, ez már a negyedik 4,4 méter körüli kompakt crossover az európai piacon, ami az MEB....
2026.08.14
Vannak autók, amelyeket gazdáik féltve őriznek, és vannak Toyoták, amelyeknek mostoha sors jut.....