Mini Magyarország

Új MINI márkavezető Magyarországon

2019.03.19.

2019. április 1-vel Németh Balázs (42) tölti be a MINI márkavezetői pozíciót a BMW Group Magyarországnál. A közgazdász szakember 2004 óta dolgozik az autóiparban, számos területen szerzett tapasztalatot elsősorban értékesítési vonalon, többek között a Fordnál, ahol a közép- és kelet-európai regionális központban töltött hét évben a vállalati értékesítés és a hálózatfejlesztés is feladatai közé tartoztak.

Németh Balázs 2014 októberében csatlakozott a BMW Group Magyarország csapatához, ahol előbb értékesítési területi vezetőként, majd az elmúlt két évben, vállalati értékesítési vezetőként tevékenykedett. Oros Attila, a BMW Group Magyarország eddigi MINI márkavezetője karrierjét külföldön, a BMW Group-on kívül folytatja tovább.

„Köszönjük Oros Attilának az elmúlt kilenc év kitartó munkáját előbb a BMW marketingvezetőjeként, majd az utóbbi három évben a MINI hazai márkamenedzsereként, mely időszak alatt a brit márka rendkívül nagy növekedést ért el Magyarországon. Jövőbeni új feladataihoz sok sikert kívánunk! Egyúttal nagy örömmel köszöntjük Németh Balázst a MINI új magyarországi vezetőjeként: biztosak vagyunk benne, hogy a különböző értékesítési területeken szerzett tapasztalata hozzájárul majd a MINI márka további magyar sikereihez is” – mondta el Massimiliano Di Silvestre a BMW Group Magyarország ügyvezető igazgatója.

 

Az oldal fő támogatója

 

2026.02.05
Csökkenti a termelést az Automobile Dacia SA, emiatt 900 dolgozótól válna meg – írta a profit.ro....
2026.02.05
Versenyautó kiállítás, személyes találkozási lehetőség világhírű magyar autóversenyzőkkel,....
2026.02.05
A müncheni üzemben új gyártósorok álltak rendszerbe. Az új BMW i3 sorozatgyártása 2026 második....
2026.02.05
A dél-koreai Hyundai járműgyártó mintegy 265 ezer autó gyártását tervezi az idén csehországi....
2026.02.05
A Budapesti XIV. és XVI. Kerületi Ügyészség lopás kísérlete miatt emelt vádat egy 39 éves georgiai....
2026.02.05
Ha csak pár pillanatra, a Toyota Magyarország pr-vezetője, a betegágynak dőlt Varga Zsombor is....
2026.02.04
Az ötlet, hogy a gépjárművet egyfajta mozgó hirdetőtáblává alakítsák, és úgy formálják, hogy egy....
2026.02.04
Folytatódik a nedves, enyhe levegő utánpótlása a Kárpát-medencébe, amellyel szaharai eredetű por is....
2026.02.04
A Mattel Brick Shop sorozata egy másik új készlettel is bővült, amellyel a 2007-es Honda S2000-et....
2026.02.04
A budapesti traffiboxok csaknem félezer gyorshajtót mértek be az év első hónapjában - közölte a....