baleset
Az érdi hivatásos tűzoltók egy embert feszítővágó segítségével kiemeltek az egyik gépkocsiból. A rajok áramtalanították a járműveket. A helyszínre mentőhelikopter is érkezett. Az érintett útszakaszt teljes szélességében lezárták.
Az Útinform azt írta, hogy a 28-as km-nél lévő Százhalombatta-dél csomópont lehajtóága és a 6-os főút közötti szakaszon történt a baleset. Az érintett szakaszon megállították a forgalmat, ezért sem a felhajtás, sem a lehajtás nem lehetséges.
Van baj máshol is, Paks térségében a 107-es km-nél egy kamion éjfél előtt átszakította a szalagkorlátot, a külső sávot lezárták.
Az M1-es autópályán, a főváros felé, Biatorbágy térségében a 19-es km-nél befejezték a munkát, megszűnt a sávzárás, a torlódás feloszlóban. Sokan kerültek az 1-es főúton, ezért Biatorbágy térségében jelentős torlódás alakult ki.
Az M3-as autópályán, a főváros felé, Bagnál, a kiépített terelés előtt a torlódás meghaladta a 3 km-t.
Az M1-es autópályán Mosonmagyaróvár térségében, a 166-os és a 159-es km között aszfaltoznak a Budapest felé vezető oldalon. A belső sávot lezárták, a forgalom most a külső sávon és az ellenkező oldal belső sávján halad. Hegyeshalom irányába a külső és a leálló sáv járható.

