pályázatírás

Akár ingatlanvásárlással! - Munkahelyteremtő pályázat KKV-k számára

2017.08.01.

2017-ben ismét elérhető a méltán híres pályázat az NFA (Nemzeti Foglalkoztatási Alap), melynek finanszírozásából munkahelyteremtő beruházások lesznek megvalósíthatóak.

A pályázatok 2017. szeptember 15-ig nyújthatóak be, így érdemes már most elkezdeni a felkészülést.

Mivel nagyon hatékony és népszerű forrásról beszélünk, minden esetben javasoljuk pályázatíró cég bevonását a sikeres pályázáshoz.

Speciális kiírásról van szó az NFA – 2017 – KKV esetében, ugyanis a támogatást a munkahelyteremésre lehet igényelni, melynek keretében a leendő munkavállaló pozíciójához szükséges eszközöket lehet beszerezni, vagy például az irodát/csarnokot megépíteni, ingatlant megvásárolni. Nagyon fontos kritérium, hogy a pályázat keretében szükséges legalább 2 új munkavállalóval bővíteni a vállalkozást.

 

Mennyi támogatásban részesülhetek az NFA – 2017 –KKV forrás igénylésével?

75%-os maximum intenzitás mellett, minimum 3 millió Ft-tól, maximum 240 millió Ft-ig terjedhet a támogatás. Teremtett munkahelyek száma után az igényelhet támogatás 1,5 millió Ft, ami a kötelező 2 fő munkavállaló felvétele okán 3 millió Ft-ot jelent minimum.

A támogatás intenzitása az országban való elhelyezkedéstől függően változhat. Továbbá növelő tényező lehet a munkavállaló munkaerő piaci státusza, illetve a cég székhelyének elhelyezkedése (pl. hátrányos helyzetű település).

Érdekelné, hogy vállalkozása az NFA – 2017 - KKV kiírásokon, milyen feltételekkel indulhat? Töltse ki előminősítő lapunkat ide kattintva, és kollégáink felveszik Önnel a kapcsolatot!

Tudja pályázatát biztos kezekben!

 

Az oldal fő támogatója

 

2026.01.29
A HangZóna mai vendége: Soltész Bálint rendőrségi szóvivő. ..
2026.01.29
Tisztázatlan eredetű, rendszámtábla nélküli Porschét, Mercedest, Audit és több mint ezer liter....
2026.01.29
Nincs sci-fi vicc! A Kawasaki megerősítette egy nehéz terepre tervezett motoros robot fejlesztését....
2026.01.29
Több mint százharminc évvel ezelőtt már autóversenyeket szerveztek Franciaországban. A Bosch....
2026.01.29
Egy látomás a szó legszorosabb értelmében: az innovatív és egyedülálló Vision V koncepcióautó....
2026.01.29
Lecsúszott az útról egy gázpalackokat szállító teherautó, a rakomány pedig szétszóródott az M6-os....
2026.01.29
A 2026-os Rali-világbajnokság első futamán, a Monte Carlo-ralin bemutatott „Sébastien Ogier 9x....
2026.01.29
Két nap múlva lejárnak a tavalyi éves autópálya-matricák, sokan hagyják az utolsó pillanatra az....
2026.01.29
Egy új kutatás szerint biztonsági szempontból veszélyesek lehetnek a modern autók érintőképernyői. ..
2026.01.29
Megkezdődött a budapesti Gubacsi úti második új vasúti híd helyére illesztése szerdán. Az átkelő....