Opel

Aki csatlakozni akar, annak Opel Connect

2018.05.16.

Az Opel a PACE! stratégiai tervvel összhangban a jövő évtől Európa-szerte bevezeti az Opel Connect csatlakoztatási szolgáltatását. Az Opel ezzel egyidejűleg megkezdi a GM tulajdonában álló OnStar technológia kifuttatását 2020 végéig. Az OnStar szolgáltatásra regisztrált Opel tulajdonosok ezekben a napokban kapnak vagy már kaptak értesítést a lutoni központból arról, hogy a szolgáltatás 2020. december 31-ig lesz elérhető - írta közleményében a cég. 

Az Opel modelljeiből kikerül az OnStar, mint alapfelszereltség, opcionálisan az év végéig rendelhető. Az opel.hu oldalon található konfigurátor átállításához néhány nap szükséges, ezért ott még továbbra is szerepelhet alapfelszereltségként feltüntetve az OnStar.

Az Opel Connect elnevezésű új csatlakoztatási szolgáltatás 2019 elejétől jelenik meg az Opel személyautóiban és könnyű haszonjárműveiben. Az Opel Connecttel ellátott első modellek egyike a következő generációs Corsa lesz, amely akkumulátoros villanyautóként is készül majd. A csatlakoztatási ajánlat tartalma többek között járműdiagnosztika, ellopott jármű esetén nyújtott segítség, távhozzáférés az autóhoz, valamint Apple CarPlay és Android Auto lesz. 2024-re az Opel Connect elérhető lesz az Opel teljes modellválasztékában.

 

Az oldal fő támogatója

 

2026.07.23
Múzeummá és kulturális központtá alakítják az 1908-ban Aradon alapított első magyar autógyár, a....
2026.07.23
Jelentős mennyiségű kéz- és felületfertőtlenítővel támogatta a Lubricants Hungary Kft. a kápolnai....
2026.07.23
A Stellantis előzetes adatai szerint a vállalatcsoport 2026 áprilisa és júniusa között közel 1,6....
2026.07.23
Tizenkét évi börtönbüntetésre ítélték első fokon a múlt héten az olasz autósztráda-társaság volt....
2026.07.23
Márkákon átívelő együttműködés eredményéből született új hőkezelési és akkumulátor vezérlési....
2026.07.23
A Forma-1-es Magyar Nagydíj pénteki napján nevet kapnak az idén 40 éves Hungaroring kanyarjai –....
2026.07.23
312 ezer forintról szóló csekket fog kapni az a két sofőr, aki belterületen 50 helyett 117, illetve....
2026.07.22
Hiába a legek autója, eddig nem mehetett közútra, nagyobb hasmagasságával már rendszámot is kaphat....
2026.07.22
A világ leginkább globális kínai autógyártója, a Geely a Sziget Fesztiválon építi tovább hazai....
2026.07.22
Az új elektromos SUV-t eredetileg az év végére tervezték forgalomba hozni, de egy nyolchetes....