Autó, Motor és Tuning Show 2014

AMTS percről-percre

2014.03.23.

A második nap összefoglalójában természetesen helyzetjelentést adunk a Scirocco állapotáról is, de minden eddiginél több és ütősebb csajos képet kínálunk a galériában!

Kép: Lazy Tomcat, szöveg: Horváth Miklós

A nagy tömeg miatt időnként hosszabb beszélgetésekbe elegyedtünk a hostess-ekkel, aztán estefelé az amcsi autósokkal. Előbbiektől megtudtuk, hogy a párjukkal nézelődő férfiak 99 százaléka félve fotózza a kihívóbb külsejű és öltözetű csajokat, míg a szingli pasik akár flörtökkel is próbálkoznak. Tanulság? Legyél újságíró, mert akkor munkaköri kötelességed mindent lefotózni és az asszony így nem haragudhat Rád!

A képre kattintva egy közel 100 képből álló, nagyon dögös galéria nyílik!

Az amcsi autós csapattal pedig elbeszélgettünk arról, hogy is jön össze az augusztus 8-10 között megrendezendő komáromi találkozón az ötmillió köbcenti és négyszázezer lóerő. Megtudtuk, hogy ha 1500 résztvevővel számolnak, akkor csak 3333 köbcentis átlagra jön ki az említett szám, de köztudottan nagyobb, általában 5-7000 köbcentis autókkal érkeznek a találkozóra. Szóval, bőven megdől az ötmillió köbcentis rekord. Aztán volt szó arról is, hogy náluk miért más a hangulat, mint a többi standon. A válasz egyszerű: Ők terméket és szolgáltatást kívánnak népszerűsíteni, az amerikai autók szerelmesei pedig csak egy életérzést jöttek megosztani.

A Scirocco már hét óra előtt eltűnt a küzdőtérről, hiszen kevesebb, mint egy éjszaka alatt kell Gengeliczky Janinak felvinni körülbelül 5-6 réteget a felületre hibátlanul, aztán holnap ugyanitt folytatódik minden. A festékanyag ára egyébként 600 ezer forint, a teljes átépítés pedig nagy valószínűséggel meghaladja a 4 millió forintot. A csapat ütemterv szerint halad, ha valaki követni szeretné az éjszaka zajló munkálatokat, a fényezőkamrában elhelyezett realtime kamerán keresztül ezt megteheti, az AMTS.hu-ra kattintva.

 

 

Az oldal fő támogatója

 

2026.04.02
Vendég: Pócsik László a QJMOTOR magyarországi importőre. ..
2026.04.02
A Ford további frissítéseket jelentett be a Mustang Mach-E elektromos SUV modelljéhez, beleértve az....
2026.04.02
A Lotus piacra dobja a Scura sportkocsijának újabb különkiadását, de csak hatvan darabot készít....
2026.04.02
Öt gépkocsi ütközött össze az M0-s autóút 16-os kilométerszelvényénél, Halásztelek térségében, az....
2026.04.02
A BAIC is jelentős mérföldkövet ért el a nátriumion‑akkumulátorok fejlesztésében. Miközben a kínai....
2026.04.02
A közép-kelet-európai (CEE) autópiac a várakozásoknál gyorsabb növekedést mutatott 2025-ben,....
2026.04.02
A floridai Kennedy Űrközpontból sikeresen felbocsátották az amerikai Hold-program, az Artemis II....
2026.04.02
Bár Szuzukában megvédte a sorozatban második házon belüli vereségét elszenvedő George Russellt,....
2026.04.02
Kápolna ismét a figyelem középpontjába került, ahol az Erdők Világnapja alkalmából rendezett....
2026.04.02
A gépjárműadó befizetésének határideje április 15., a több mint 3,5 millió érintett autósból....