Audi S8

Ancelotti új szolgálati autója egy szuper Audi

2016.07.16.

Carlo Ancelotti, a Bayern München vezető edzője átvette új szolgálati autóját. A kocsi egy Audi S8-as, fekete színű - közölte honlapján a Bayern München.

Ancelotti számára nem ismeretlen az Audi márka. Amikor a Real Madridnál edzősködött, akkor is Audival járt, mivel a spanyol klub mobilitáspartnere az ingolstadti autógyár.

A Bayern München esetében ennél többről van szó. Az Audi nem csak a csapat autószállítója, hanem 9,9 százalékban a Bayern München AG tulajdonosa is.

Ancelotti S8-asáról nem sokat árultak el, ismerve azonban az autó paramétereit, ennél gyorsabb, kényelmesebb és szebb autót nem tudott volna választani.

 

Az oldal fő támogatója

 

2026.08.27
A Neue Klasse erőteljes lendületet adott a tisztán elektromos meghajtású modellek értékesítésének. ..
2026.08.27
Vendég: Piri András, az Inter Cars Hungaria Kft partnerhálózati vezetője, a Young Car Mechanic....
2026.08.27
A közép-kelet-európai autópiacon az új autók értékesítése csaknem egy százalékkal haladta meg a....
2026.08.27
Egy sirályszárnyas szupersportautó helyett egy hétköznapi, elektromos crossoverrel utánozta le a....
2026.08.27
A hosszú nyári autós utazások nemcsak a sofőrt, de az autót is próbára teszik. Az autópályás tempó....
2026.08.27
Nagyjából 70 autó érintett a VW-logó tolvajok munkája miatt. ..
2026.08.27
Herend közelében végeztek műszaki mentést a tűzoltók. ..
2026.08.27
Kevés olyan modell létezik, amelyről elmondható, hogy hat évtizeden át nemcsak túlélte, hanem....
2026.08.27
A Rába Járműipari Holding Nyrt. 24,8 milliárd forint árbevétellel zárta az idei év első hat....
2026.08.27
A pilóták számára ismerős lesz a helyszín, mivel a mezőny nagy része a szezon előtt itt tesztel, a....