Lada

Betört a flottaautók piacára a LADA

2017.05.20.

Az egyik elismert gépjárműflotta-kezelő vállalat, a Future FM Létesítménygazdálkodási Zrt. 3 darab LADA márkájú gépkocsival bővítette autóparkját, ami újabb előremutató lépés a LADA magyarországi visszatérésének sikertörténetében. Az orosz autómárka gazdaságos üzemeltetésének és fenntartási költségeinek köszönhetően keltette fel a flottakezelő cég érdeklődését. A választott autók – történetesen a LADA Kalina Norma és a Lux felszereltségű, automataváltós Kalina Kombi, valamint a szintén Lux felszereltségű, új generációs LADA Vesta – a LADA Dél-Pest márkakereskedésében kerültek átadásra.

Már több mint egy éve tért vissza a Lada autómárka Magyarországra és az értékesített darabszám alig 11 hónap alatt elérte az 1000-et. A magyar piacra 2017 márciusában érkezett, új fejlesztésű modellből, a LADA Vestából pedig két hónap alatt 100-at adtak el. Az európai igényeket is teljes mértékben kielégítő új generációs LADA Vesta alapismérvei a modern dizájn, a kiváló ár-érték arány és a megbízható minőség. Jellegzetes X-domborítású karosszériakialakítása könnyen felismerhetővé teszi az utakon.

A Future FM és a Lada csapata

Felszereltség tekintetében a korábbi modellekhez képest tele van extrákkal, ami jelentős árelőnyt jelent más márkákkal történő összehasonlításban is. Ráadásul a LADA már rendelkezik országos márkakereskedői hálózattal, országszerte 20 helyszínen áll az érdeklődők és a vásárlók rendelkezésére, ami a flottakezelők és a LADA vásárlók szempontjából is alapkövetelménynek számít.

Autóátadás - Misnyovszki Béla, a Furure FM Gépjárműflotta-kezelési üzletágának igazgatója (b), és Klár József, a Lada Dél-Pest tulajdonosa

„A gépjárművek vételára mellett egyre fontosabbá válik a fenntartási, üzemeltetési költségek figyelemmel kísérése, mert a napi szintű operatív működésben az üzemanyagköltségeken kívül a karbantartási, szervizelési költségek jelentős volument képviselnek. Úgy gondoljuk, hogy a Ladák a tényleges használat során bizonyítottan hatékonyak a költségmegtakarítás szempontjából. A másik ok, ami miatt a Ladára esett a választás, a Vesta megjelenése volt, ami az eddigi piaci tapasztalataink szerint ár-érték arányban abszolút versenytársa tud lenni más autómárkáknak. Mind küllemét, mind felszereltségét tekintve a mostani trendnek megfelelő, sőt bizonyos szempontból túl is teljesíti azt. Mivel sok meglévő és jövőbeli partnerünk minden egyes kifizetett bérleti forintjának az értékét mérlegre teszi, azt gondoljuk, hogy a LADA Vesta modellnek van létjogosultsága a költséghatékonyságra törekvő, megfontolt flotta ügyfelek körében.– nyilatkozta Misnyovszki Béla, a Future FM Gépjárműflotta-kezelési üzletágának igazgatója.

Nagypál Anita (b), a Future FM flottaigazgatója és Misnyovszki Béla

 

Az oldal fő támogatója

 

2026.08.24
Több mint kétezer, Szlovákiában használt vagy értékesített autót érintenek a legújabb visszahívási....
2026.08.24
És hogy lehet elkerülni a mellékhatásokat?   ..
2026.08.24
Egy 28 éves csökmői nő Budapesten ellopott egy tunéziai fiatalember által bérelt e-bike-ot. Mikor a....
2026.08.24
Bemutatkozott a Bridgestone legújabb semi-slick pályaabroncsa, a Potenza Race R. Versenyzésre....
2026.08.24
Egy defekt, egy sérült kerék vagy egyszerűen a kerekek időszakos áthelyezése miatt bármikor szükség....
2026.08.24
A Mercedes-Benz csökkenteni akarja a munkaerőköltségeket Németországban – és ennek érdekében....
2026.08.24
Egyelőre ismeretlen okból, néhány perce Szolnok mellett lezuhant a magyar honvédség egyik Gripen....
2026.08.24
Manapság általános, hogy az automata sebességváltók is kapcsolhatók kézzel, a végeredmény azonban a....
2026.08.24
Könnyen lehet, hogy ismét kitör a hónapokkal ezelőtt látott, úgynevezett üzemanyagturizmus, annyi....
2026.08.24
Szeptember 1-től három új közlekedési szabály betartását is ellenőrizhetik kamerákkal Szlovákiában....