elismerés

A budapesti Continental nyerte el az Év Gyára 2018 díjat

2019.05.17.

Az Év Gyára versenyt negyedik alkalommal hirdette meg a GyártásTrend Magazin, és az azt kiadó PPH Media, a versenyidőszak fél évet ölelt fel. Összesen 9 meghirdetett kategóriában pályázhatott minden hazai termelőüzemmel rendelkező cég, az összetett Év Gyára díjat pedig az a vállalat nyerhette el, amely több kategóriában pályázott, és legalább az egyikben az első helyen végzett.

Az Év Gyára elismerő címet az idén első alaklommal pályázó  Continental Automotive Hungary Kft. budapesti gyára nyerte el a 10 milliárd forint feletti éves nettó árbevétel kategóriában. A díjat a német technológiai vállalat budapesti gyárának ügyvezető igazgatója, Dr. Keszte Róbert vett át.

„Nagy örömmel tölt el bennünket, hogy három csoportban is az első helyre kerültünk, emellett pedig hatalmas szakmai elismerés, hogy az összetett kategóriában is mi bizonyultunk a legjobbnak. Budapesti gyárunkban az Ipar 4.0 leginnovatívabb megoldásait alkalmazzuk, és ez a díj azt erősíti meg, hogy jó úton járunk.”- mondta el a Continental Automotive Hungary Kft. ügyvezető igazgatója. A hazánkban tíz lokációval rendelkező vállalat budapesti gyárát a „Legjobb termelő”, az „Ipar 4.0”, illetve az „Energiahatékonyság” csoportban is az első helyre sorolta a szakmai zsűri.

A Continental Automotive Hungary Kft. budapesti gyára

 

 

 

 

 

Az oldal fő támogatója

 

2026.02.18
Hatezer pályázó már pénzénél van, megemelt kerettel április közepéig fut a vállalati e-autó....
2026.02.18
Kínai kutatók áttörést értek el a szilárdtest lítiumakkumulátorok egyik legkritikusabb területén, a....
2026.02.18
A szlovák kormány szerda délelőtti ülésén úgy döntött, a stratégiai tartalékaiból 250 ezer tonna....
2026.02.18
A hidrogéntechnológia egyre fontosabb szerepet tölt be az energiaátmenetben, különösen a megújuló....
2026.02.18
A NiT Hungary a legfrissebb ágazati elemzés, a DigiLog Consulting KFX jelentése alapján felhívja a....
2026.02.18
Az MGS5 EV bekerült Európa egyik legfontosabb autós megmérettetésének döntőjébe, és idén a közönség....
2026.02.18
Alapfelszereltségként hirdetett, havi fizetős szolgáltatások.     ..
2026.02.18
Ma ünnepeljük vállalatunk 33. születésnapját – több mint három évtizednyi innováció, fejlődés és....
2026.02.18
A zalaegerszegi ZalaZone járműipari tesztpálya ma már nemcsak ipari fejlesztések, hanem....
2026.02.18
A használt autók továbbra is kulcsszerepet játszanak Szlovákiában, mivel az új járművek sok vásárló....