Rendőrségi intézkedés

Busszal ütközött két személyautó, az egyik elhajtott a helyszínről

2016.06.05.

Két személygépkocsi és egy menetrend szerinti autóbusz ütközött össze vasárnap délután Rezi és Cserszegtomaj között, a baleset feltételezett okozója elhajtott a helyszínről - közölte a Zala Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI érdeklődésére.

Sznopek Veronika elmondta: egyelőre ismeretlen okból ütközött össze a két személyautó a busszal, aminek következményeként az autóbusz és az egyik személygépkocsi árokba hajtott. A baleset feltételezett okozója autójával elhajtott a helyszínről, ezért őt a rendőrök keresik.

Az első információk szerint a busz utasai közül egy ember könnyebben sérült meg, de a helyszínen maradt személyautóban utazókat is érintette a baleset, sérülésük súlyosságát egyelőre vizsgálják.

A helyszínelés és a műszaki mentés miatt rendőrök irányítják a forgalmat, de várható, hogy a mellékutat teljes szélességében is le fogják zárni - tette hozzá a rendőrségi szóvivő.

 

Az oldal fő támogatója

 

2026.06.17
Az autóipar következő nagy csatája már nem a villanymotorokról, hanem a mesterséges....
2026.06.17
Váratlan manőverre figyelhettek fel kedden a repüléskövető oldalak felhasználói: a Wizz Air....
2026.06.17
Rövid időn belül a harmadik kínai gyártóról olvashatjuk, hogy boldogan kitöltené a Stellantis....
2026.06.17
A Geely idén debütált a FIA TCR World Tourban (igaz a Geely Csoport másik márkája, a Lynk & Co....
2026.06.17
Itt a nyár, és mindenki örül, hogy végre kiszabadulhat a természetbe. Az első erősebb napsütéses....
2026.06.17
Új energia járja át a Citroënt. A márka több mint egy évszázada saját útját követi, és mindig is....
2026.06.17
Mi történik, ha két japán legenda találkozik? Olyan Toyota pickup születik, amely megőrzi a Hilux....
2026.06.17
A CUPRA tovább bővíti a személyre szabhatósági lehetőségek tárházát az új CUSTOM CUPRA by ABT....
2026.06.17
Június 16-én zárult a Geely június 12-én elindított globális névadó kampánya, amelynek célja, hogy....
2026.06.17
Itt a lista, mibe ne fektessünk be. És pár példa arra is, hogy mibe érdemes.   ..