Concours d'Elegance

Concorso d’Eleganza Villa d’Este: 2021 októbere az új időpont

2021.02.22.

A Grand Hotel Villa d’Este és a BMW Group Classic úgy döntött, hogy a 2021 májusára tervezett eseményt új időpontra, a 2021. október 1-3. közötti hétvégére tolják tovább.

„Bizakodva léptünk át a 2021-es esztendőbe, reménykedve várva a Concorso d’Eleganza Villa d’Este következő felvonását, remélve, hogy magunk mögött hagyjuk a koronavírus-járványt, amilyen gyorsan csak lehet. A pandémia elleni globális küzdelem nyerésre áll, de még közel sincs vége: a jelen helyzetben nem tudjuk elkezdeni a májusra tervezett esemény előkészületeit, így új időpont után kellett néznünk.” – írta közleményében a BMW.

Hozzátették: "Bízunk benne, hogy az új, október 1-3. közötti időpont már lehetőséget ad nekünk arra, hogy a Concorso d’Eleganza Villa d’Este ismét régi fényében tündököljön, ahogy mindannyian emlékszünk rá."

További autós tartalmakért kövess minket Facebookon is!

 

 

Az oldal fő támogatója

 

2026.08.17
Karakteresebb megjelenésével, tovább fokozott kényelmével, valamint az elektrifikált benzin- és....
2026.08.17
Az egyre magasabb és nehezebb autók évente több száz gyalogos haláláért felelősek az Egyesült....
2026.08.17
Az európai csereabroncs-piac 2026 második negyedévében határozott javulást mutatott. ..
2026.08.17
A férfi a forgalmi viszonyokat látszólag teljes mértékben figyelmen kívül hagyva, az egyik érkező....
2026.08.17
Négy járművezetőt állítottak meg és vontak ellenőrzés alá az egyenruhások augusztus 8-án éjszaka a....
2026.08.17
Autóban is könnyű túlzásba vinni a légkondicionáló használatát. Holott a komfortérzet jelentős....
2026.08.17
Igen, jól olvasta mindenki: a jelenlegi modellpalettát vizsgálva - és a Touraeg búcsújának....
2026.08.17
Somogyban egy nő a barátnőjét tanította volna váltókezelésre, amikor a jármű hirtelen megindult,....
2026.08.17
November közepéig az országutakon, különösen az erdős, ligetes szakaszokon számítani kell a....
2026.08.17
Tóth Richárd tavaly a Nyirád Racing Centerben történelmet írt azzal, hogy első magyar versenyzőként....