Rendőrségi intézkedés

Fekete nap a magyar motorosoknak: hárman is meghaltak vasárnap

2022.07.25.

Három halálos baleset is történt vasárnap Magyarországon. A szomorú mérleg: három motoros örökre eltávozott az élől sorából.

Közúti közlekedési baleset történt  Sopron belterületén a Pozsonyi úton július 24-én, vasárnap 17 óra 15 perc körüli időben. Elsődleges információk szerint egy motorkerékpáros előzést követően - eddig tisztázatlan körülmények között - árokba hajtott, majd egy fának ütközött, és a helyszínen meghalt - írja a police.hu.

Korábban írtuk:

Balesetben meghalt két motoros a 82-es főúton Veszprém-Gyulafirátótnál vasárnap - közölte az Országos Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon.

A rendőrségi tájékoztatás szerint vasárnap dél körül egy személygépkocsi és két motorkerékpáros ütközött eddig tisztázatlan körülmények közt a 82-es főút 7-es kilométerszelvényében.

A balesetben a motorokat vezető 41 és 43 éves férfiak a helyszínen életüket vesztették - tették hozzá.

A helyszíni információk szerint a személyautóban ketten megsérültek.

 

 

Az oldal fő támogatója

 

2026.02.10
A rali Európa-bajnokság (ERC) honlapján kedden nyilvánosságra hozott versenynaptár szerint az idén....
2026.02.10
Át kell tervezni a modelleket, majd az autonóm járművek sofőrjei után a melósok is eltűnnek az....
2026.02.10
„Még tapasztalt kollégáink is meglepődtek azon az extrém gyorshajtáson, amit a hétvégén....
2026.02.10
Az 1969-ben és 1970-ben született alkalmazottak 57 évesen nyugdíjba mehetnek: a VW korai....
2026.02.10
A Kia EV2 kiváló teljesítményt nyújtott éles helyzetben a Norvég Autószövetség (NAF) El Prix téli....
2026.02.10
Formula–1-es ezüstnyíl, Le Mans-győztes Ferrari, soha nem versenyzett F1-es koncepcióautó és a....
2026.02.10
A Peugeot forradalmi hiperautója, a 9X8 hivatalosan is megjelent a Project Motor Racing szimulátor....
2026.02.10
Átvette és forgalomba állította a 28. új CAF-villamost a Budapesti Közlekedési Központ (BKK),....
2026.02.10
Az elmúlt héten a megengedett sebességhatárokat regisztráltan 992-en lépték át Bács-Kiskun megyében....
2026.02.10
A Hyundai csehországi, nošovicei üzemében legördült a gyártósorról az ötmilliomodik jármű. ..