baleset

Frontális ütközés: halálos baleset Nyíregyházán - brutális fotók

2017.02.17.

Halálos kimenetelű közúti közlekedési baleset történt Nyíregyházán, a Westsik Vilmos és a Szamos út kereszteződésében február 17-én 5 óra 30 perc körül. A rendőrség teljes útlezárás mellett kezdte meg a baleset helyszínelését.


A balesetben eddig tisztázatlan okból eredően két személygépkocsi frontálisan összeütközött. Az egyik gépkocsit vezető nő a baleset következtében a helyszínen életét vesztette. A másik járművet vezető férfi az elsődleges adatok szerint könnyű sérüléseket szenvedett. A járművekben utasok nem tartózkodtak.

A rendőrség a balesettel érintett útszakaszt a helyszínelés idejére teljes szélességében lezárta, a forgalmat rendőrök irányították.    


 

 

Az oldal fő támogatója

 

2026.07.07
Verseny a Népligetben, a Hősök terén, a ferihegyi repülőtér betonján, világcsúcskísérlet a gyóni....
2026.07.07
A CX-6e a Mazda legújabb, tisztán elektromos középkategóriás szabadidő-autója, amely az elektromos....
2026.07.07
Miközben a kínai elektromosautó-piac növekedése lassulni látszik az állami támogatások fokozatos....
2026.07.07
A BMW M Performance Track Kit versenycsomaggal felvértezett élsportoló még május 22-én beállította....
2026.07.07
Bár nem először járok Székelyföldön tesztautóval, még sosem mertem villanyossal átkelni a Hargitán....
2026.07.07
Balesetek, torlódások, rendkívüli közlekedési események az Útinform jelentése alapján. ..
2026.07.07
Már augusztusban megkezdődik a tisztán elektromos Geely E2 magyarországi előrendelése, az első....
2026.07.07
Újra elnyerte a Wizz Air a World Finance Sustainability Awards 2026 díjátadón „Az európai diszkont....
2026.07.07
A videojátékok és az autóipar kapcsolata jóval túlmutat azon, hogy egy-egy modell megjelenik a....
2026.07.07
Az Európai Bizottság jogsértési eljárást indított Belgium, Franciaország és Portugália ellen, mert....