baleset

Hálószobában landolt a BMW - videóval

2016.10.11.

Az 55 éves férfi miután megállt autójával, elfelejtette behúzni a kéziféket. BMW 5-öse bánta, egy lakás hálószobájáig gurult az autó.

A bajorországi Brennberg in der Oberpfalz településen történt a fura eset. A gazdátlan autó elkezdett gurulni a ház felé. A sofőr kétségbeesve szemlélte az esetet, azonban már nem volt ideje behúzni a kéziféket. A BMW 20 km/órás sebességre gyorsulva a lakás falának ütközött, öt négyzetméteres lukat fúrva a hálószobában kötött ki.

Szerencsére a lakásban élő 83 éves nyugdíjas férfi és felesége éppen nem aludt, így nem esett bajuk. A házban ötvenezer eurós kár keletkezett - írja a bild.de, amely videót is közölt a balesetről, ezt ITT nézheti meg vagy kattintson a bild.de fotójára.

 

 

Az oldal fő támogatója

 

2026.06.22
Országszerte elkezdődött az aratás, a gépjárművezetőknek fokozottan figyelniük kell az utakon a....
2026.06.22
A légellenállás csökkentésére irányuló kezdeti törekvéseket a bogárhátú autók reprezentálták. 1921-....
2026.06.22
Az egészen abszurd esetről a Zala vármegyei rendőrség számolt be. ..
2026.06.22
Mit tudnak ezek az intelligens eszközök? ..
2026.06.22
A Toyota-csoport anyagtechnológiai és légzsák-specialistája, a Toyoda Gosei Co., Ltd. rangjához....
2026.06.22
Olasz életérzés és a városi mobilitás új korszakának ígérete fogadta a hazai média képviselőit a....
2026.06.22
A Netrisknél 2026 első fél évében 23 százalékkal több kötelező felelősségbiztosítási szerződést....
2026.06.22
Nemzetközi kitekintés: továbbra is nagy az eltérés az európai országok között a....
2026.06.22
A Toyota neve az autógyártással forrt össze, ám a japán vállalat hosszú ideje hangsúlyozza, hogy....
2026.06.22
A FIAT márkát globálisan is megerősítette, visszahozta a növekedést Európába, és az elmúlt....