baleset

Hatan, köztük gyerekek és rendőrök is megsérültek az éjszakai balesetben

2022.05.04.

- Gyerekek és rendőrök is megsérültek szerda hajnalban Letenyén, az M7-es autópályán lévő határátkelőnél egy balesetben - tájékoztatta a Zala Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense az MTI-t.

Csóbor Katalin elmondta: nem sokkal hajnali egy óra után egy bolgár férfi a kisteherautójával nekiütközött egy előtte várakozó magyar személyautónak, majd a két jármű az útlevélkezelő-fülkének csapódott. A balesetben hatan sérültek meg, a személyautóban utazó két gyermek és egy felnőtt, valamint egy magyar és két horvát rendőr.

A bolgár járművezetőt őrizetbe vették. Az MTI információja szerint az egyik gyermeket súlyos, életveszélyes sérülésekkel vitték kórházba.

További autós tartalmakért kövess minket Facebookon is!

 

 

Az oldal fő támogatója

 

2026.05.16
Egy hatalmas túrakupé tanulmánnyal jelentkeztek, amely gyártásba is kerülhet. ..
2026.05.16
Közlekedésre alkalmatlan Daewoo Ticóval akart menekülni a rendőrök elől egy 15 éves sofőr. Számos....
2026.05.16
Ola Källenius, a cég vezérigazgatója a The Wall Street Journalnak közölte: Európának ki kell....
2026.05.16
Döbbenetes felvételt tett közzé a Bpiautósok egy opeles viselkedéséről. ..
2026.05.16
A hazai villanyautó-piac egyik legolcsóbb modellje, a BYD Dolphin Surf nemcsak azzal lopta meg....
2026.05.16
Az első két helyet a Red Bull által támogatott Lamborghinik szerezték meg. ..
2026.05.16
Ahogyan egyre kevésbé lehet a közforgalomban Ikarus autóbuszokkal találkozni, úgy egyre több....
2026.05.16
Minden eddiginél vadabb aero csomagot és összkerékhajtást kap a közel 400 lóerős túraautó változat....
2026.05.15
Kétféle hajtáslánccal próbáltuk a Citroen kínálatának tetejére érkező C5 Aircrosst, ami a teszthét....
2026.05.15
„Úgy közlekedj, mintha a számodra legfontosabbak lennének körülötted!" Az Autós Nagykoalíció....