Volkswagen Amarok

Ilyen lesz a következő Volkswagen Amarok

2020.03.21.

A Volkswagen ízelítőt mutatott a pickup második nemzedékéből.

A második generációs Amarok a következő Ford Ranger testvérmodellje lesz, a két autó azonos műszaki alapokra épül, melyet a Ford fejleszt. A két gyártó 2019 nyarán írta alá egy megállapodást, melynek többek között része a közös elektromos és haszonjármű-fejlesztés is.

Az együttműködés első gyümölcse lesz a két közepes méretű pickup, amelyek piacra kerülése 2022-ben várható. Később a Volkswagen készít még egy furgont a Transit technikáját felhasználva, a Ford pedig villanyautókat mutathat majd be, melyek a Volkswagen MEB platformjára épülnek.

A Volkswagen a héten tartott éves eredmény-beszámolóján mutatta be az új Amarokról készült hivatalos grafikát, amely alapján kijelenthető, hogy a pickup sportosabb és robusztusabb megjelenésű lesz, mint valaha.

A hatalmas méretű, X-alakú, krómozott hűtőmaszk magába foglalja a fényszórókat is, a motorháztető izgalmas bordázást kapott, a kerékjáratokat a korábbinál jobban kiszélesítették. Az első lökhárító látni engedi az alsó védőlemezt és a független első felfüggesztéseket, melyek sárga rugóval rendelkeznek.

 

Az oldal fő támogatója

 

2025.12.06
Öt világbajnoki címmel évtizedeken át rekorder volt és nemcsak a Forma 1-ben vált legendává Fangio....
2025.12.06
Donald Trump amerikai elnök szerdán a Fehér Házban bejelentette, hogy jelentősen enyhíteni kívánja....
2025.12.06
A Skoda fontos mérföldkőhöz érkezett: a vállalat bejelentette, hogy a Mladá Boleslav-i gyárban....
2025.12.06
A Vision Meta Turismo ötvözi a szedánok és a SUV-ok előnyeit, és bemutatja a koreai márka következő....
2025.12.06
A kínai Dongfeng autógyártó bemutatta az eπ 007 szedán legújabb változatát, amely nemcsak hazai,....
2025.12.06
A négyszeres világbajnok Max Verstappen, a Red Bull holland versenyzője nyerte két....
2025.12.06
A vállalat megkezdi az Audi Q5 és Audi A6 modelljeihez továbbfejlesztett, 299 lóerős V6 TDI-k....
2025.12.06
A Mercedes brit pilótája egy hajszállal bizonyult a leggyorsabbnak szombaton a Forma-1-es....
2025.12.06
Szeptember óta az autópálya-matrica online megvásárlása nem kerül többe annál, mintha benzinkúton....
2025.12.06
Több millió autósnak lett volna óriási pluszkiadás az évenkénti műszaki vizsga. ..