gyorshajtás

Kaszáltak a rendőrök: 88 gyorshajtó 6 óra alatt

2022.09.04.

Az óbudai rendőrök újra sebességmérési akciót tartottak a szabálytalankodók kiszűrésére - írja a police.hu.

A Budapesti Rendőr-főkapitányság III. Kerületi Rendőrkapitánysága 2022. augusztus 29-én közlekedési ellenőrzést tartott a kerület két kiemelkedően forgalmas útján. Az akció fő célja a gyorshajtók kiszűrése volt.

A két helyszínen hat óra alatt 88 gyorshajtóról készített felvételt a traffipax, ami átlagolva azt jelenti, hogy óránként 15-en nem tartották be az adott útszakaszon a megengedett sebességhatárt.

A szabálytalankodó sofőrök közigazgatási bírságra számíthatnak.

A Budapesti Rendőr-főkapitányság kiemelten kezeli a közlekedésre veszélyes jogsértéseket, ezért a továbbiakban is várhatók hasonló ellenőrzések.

További autós tartalmakért kövess minket Facebookon is!

 

Az oldal fő támogatója

 

2025.12.15
A mobilitási technológiák területén globális vezetőnek számító LG Electronics (LG) a 2026-os CES....
2025.12.15
A Pirelli mérnökei két új, nagy teljesítményű abroncsot mutattak be, amelyeket kifejezetten a....
2025.12.15
Megalakult a Magyar Mesterséges Intelligencia Tanács hétfőn Budapesten, testület egyebek mellett....
2025.12.15
Együttműködési megállapodást kötött a Szegedi Tudományegyetem és a BYD Auto Hungary Kft., amely új....
2025.12.15
Kartellezés miatt bírságolta meg a Rombat SA román autóipari céget az Európai Bizottság - írta az....
2025.12.15
A politikusasszony első új autója volt az 1991-es Supra 2.5 GT Twin-Turbo Limited, amelyet ma már....
2025.12.15
Magyarországon a közlekedésnek mindenki számára alapjognak kell lennie - hangoztatta az építési és....
2025.12.15
A Toyota Európa kínálatában jelenleg 3 plug-in hibrid elektromos (C-HR, RAV4, Prius) és 6....
2025.12.15
A járműkommunikáció jövője már láthatáron van, de a világ nagy része még nem áll készen a teljes....
2025.12.15
Vincze Péter, a Rába Jármű Kft. ügyvezetője és a Rába Fejlesztési Intézet vezetője 2025. november....