Pozsony

Másfél év után új dizájnt terveznek a rendőrautóknak Szlovákiában

2024.10.01.

Új kinézetet tervez a rendőrautóknak a belügyminisztérium – közölte a TASR-rel Matej Neumann, a tárca szóvivője - írja a parameter.sk.

Nemrég Tomáš Taraba (SNS-jelölt) környezetvédelmi miniszter is a rendőrautók új kinézetéről beszélt, azt követően, hogy a belügyminisztérium bemutatta az útlevelek új dizájnját, amely elmondása szerint „nem szégyelli az állam jelképét és a nemzeti identitást”.

„Lehetőségem volt megnézni a rendőrautók új tervezett dizájnját is, és örülök, hogy Hamran (az egykori rendőrfőkapitány) játékautós kinézete is hasonló stílusra lesz cserélve” – írta közösségi oldalán Taraba.

A rendőrautók legújabb, sárga-kék dizájnját 2022-ben mutatta be a belügyminisztérium, a rendőrök pedig 2023 áprilisában kapták meg az első járműveket az új kinézettel.

 

 

Az oldal fő támogatója

 

2026.06.24
Az Európai Unióban éves összevetésben 4 százalékkal, 4,748 millióra nőtt az új autók eladása az....
2026.06.24
Minden kínai márkának kell egy plakátautó, amivel lehet mutogatni a közönségnek, hogy mire képesek....
2026.06.24
Elfogadta a védett üzemanyagár kivezetéséről szóló törvényt kedden az Országgyűlés. ..
2026.06.24
Hivatalosan is fogadták a magyar légierő két új Gripen harcászati repülőgépét a Magyar Honvédség....
2026.06.23
A kínai autógyártók néhány év alatt az európai piac pereméről annak egyik legfontosabb....
2026.06.23
Kifejezetten az oldtimer járművek műszaki igényeihez igazodó üzemanyaggal szolgája ki a veteránautó....
2026.06.23
Kalapács alá kerül a világ legkülönlegesebb Fiat 600-as modellje, amelyből mindössze egyetlen....
2026.06.23
Péntek éjfélig másodfokú riasztás lesz érvényben, szombattól jövő keddig azonban már harmadfokú a....
2026.06.23
A modellkínálat szélessége mára piaci túlélési kérdés: aki nincs jelen egy-egy szegmensben, eleve....
2026.06.23
Az már nem okoz meglepetést, ha a Toyota termékeinek megbízhatóságával, minőségével vagy....