vasút

Nem járnak a vonatok a Nyugati pályaudvar és Rákosrendező között

2018.02.05.

- Felsővezeték-szakadás miatt szünetel a vonatközlekedés a Nyugati pályaudvar és Rákosrendező között - közölte a Mávinform hétfőn az MTI-vel.

A közlemény szerint az arra utazóknak megnövekedett menetidővel kell számolniuk. A helyreállítás ideje alatt a Vác, illetve Veresegyház felől érkező vonatok csak Rákospalota-Újpestig közlekednek, onnan fordulnak vissza, az Esztergomről jövők pedig csak Angyalföldig közlekednek, és onnan indulnak vissza Esztergomba.



A MÁV arra kérik az utazókat, hogy a kieső szakaszon a BKK járatait vegyék igénybe. A 12 M és 14 M metrópótlókra a Lehel térig, az M3-as metróra a Nyugati pályaudvarig a BKK elfogadja a vasúti bérleteket.

 

Az oldal fő támogatója

 

2026.01.08
De azért nótás kedvünkben nagyon figyeljünk oda az utakon ..
2026.01.08
A rendkívüli hóhelyzet miatt csütörtöktől hétfő reggel nyolc óráig ingyenesen utazhatnak a családok....
2026.01.08
Az ötéves átlaghoz és az előző évhez viszonyítva is jelentősen nőtt a légiközlekedési balesetekben....
2026.01.08
A BYD 2025-ben az első számú márka lett az új energiával hajtott - tisztán elektromos és....
2026.01.08
Szöveges és térképes figyelmeztető előrejelzést adott ki hófúvás miatt Magyarország területére 2026....
2026.01.08
A BMW kínai leányvállalata az újév első napján jelentősen csökkentette több mint harminc modellje....
2026.01.07
A Mercedes-Benz és a Binghatti bemutatja a világ első Mercedes-Benz márkájú városát Dubajban – írja....
2026.01.07
Az autósoknál a dél-afrikai Henk Lategan és Brett Cummings duója volt a leggyorsabb a Dakar-rali....
2026.01.07
2025-ben 1531 alkalommal parkolt le egy autó olyan helyen, ahol nem kellene: villamossíneken vagy....
2026.01.07
A tokiói repülőtéren tavaly december óta szellemtraktorok szállítják az utasok poggyászait a....