támogatás

Összhang a színpadon és az utakon: győri Audival jár a győri zenekar

2016.05.31.

Az Audi Hungaria a vállalat alapítása, azaz 1993 óta elkötelezett támogatója a régió kulturális életének. A társadalmi felelősségvállalás jegyében a győri motor- és járműgyártó 2015-ben hároméves szponzori szerződést írt alá a Győri Filharmonikus Zenekarral. Ezen együttműködés jegyében Dr. Knáb Erzsébet, az Audi Hungaria Motor Kft. személyügyekért felelős ügyvezető igazgatója két teljes egészében Győrben készült, gleccserfehér Audi A3 Limousine-t adott át a társulatnak.

 

„Ahhoz, hogy egy zenekar elismert és sikeres legyen a közönség köreiben, elengedhetetlen a művészek közötti tökéletes összhang és pontosság megteremtése. Mi az Audi Hungariánál ugyanerre a precizitásra törekszünk, hogy vevőinket le tudjuk nyűgözni termékeinkkel”, fogalmazott Dr. Knáb Erzsébet. „Az Audi Hungaria a prémium minőséget képviseli a járműiparban, csakúgy mint a Győri Filharmonikus Zenekar világszerte sikeres előadásaival a zeneművészetben.”

A fotón balról: Karvaly Szilárd, oboa szólamvezető, Fűke Géza, a zenekar igazgatója, Dr. Knáb Erzsébet, az Audi Hungaria személyügyekért felelős ügyvezető igazgatója, Ősz Gábor, a zenekar igazgatóhelyettese és Stampf Sándor, cselló szólamvezető

A két járművet a jövőben Karvaly Szilárd oboa és Stampf Sándor cselló szólamvezetők fogják használni. Az Audi Hungaria a Győri Filharmonikus Zenekar mellett 2002 óta főtámogatója a Győri Balettnek. A vállalat számos egyéb kulturális rendezvényt és kezdeményezést is támogat, mint a Magyar Táncfesztivált vagy a Győri Nyár nemzetközi sztárfellépőket felvonultató zárókoncertjét.

 

 

Az oldal fő támogatója

 

2026.01.24
Az Egyesült Államokban szombaton elérte a tízezret a törölt légijáratok száma az ország jó része....
2026.01.24
Jól megy sokaknak Magyarországon, számos nagyon drága luxus- és sportautó talált gazdára. Nézzük,....
2026.01.24
A barcelonai kikötőben horgonyzó óceánjáró fedélzetén mutatta be idei versenyautóját a Forma-1-es....
2026.01.24
A Citroën minden személygépkocsi modelljét 8 évig, vagy 200 000 km-ig érvényes gyártói....
2026.01.24
A Leapmotor elégedetten nyugtázta, hogy a 349.775 látogatót vonzó Brüsszeli Autószalonon sokan....
2026.01.24
A Toyota svéd pilótája pénteken ismét higgadt és kiváló teljesítményt nyújtott, több mint egy....
2026.01.24
Az enyhülő időjárás miatt olvad a természetes vizek jege, ezért életveszélyes a jégen tartózkodni,....
2026.01.24
Milyen nemesi név: Debreceni Vitéz BMW iX3! Pár órája szálltam ki a bajor márka legmeghatározóbb és....
2026.01.24
Bemutatta az idei Forma-1-es világbajnoki idényre épített versenyautóját a Ferrari istálló, amely....
2026.01.24
Egy eszméletlen kisfiúhoz riasztott mentőhelikopter forgószárnya leszállás közben egy közlekedési....